Стадіон "Донбас-Арена" - Форум

Board Index

Icon Міні-профіль

Гість
Повідомлення:

Група:
Гості
Час: 11:37:52
Добрий день! Ми раді вас бачити! Будь-ласка зараєструйтеся або авторизуйтеся!
Логін:
Пароль:

Icon Футбол в Україні

Україна. Прем'єр-Ліга
Оновлено
  10.08.2010, 13:15  
  Команда І О
1   Дніпро  5  15
2   Шахтар  5  13 
3   Динамо К  5  13 
4   Ворскла  5  10 
5   Карпати  5  8 
6   Металіст  5  7 
7   Кривбас  5  6 
8   Арсенал К  5  6 
9   Зоря  5  5 
10   Ілічівець  5  5 
11   Севастополь  5  5 
12   Таврія  5  4 
13   Металург Д  5  4 
14   Волинь 5  4 
15   Металург З  5  2 
16   Оболонь  5  2 

Icon Знайшли помилку?

Виділить помилку мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.
Зробимо мову чистішою!

Icon Реклама

РЕКЛАМА

Сторінка 1 з 3123»
Форум » Стадіони » Стадіони України » Стадіон "Донбас-Арена" (Донецьк)
Стадіон "Донбас-Арена"
kakaДата: Середа, 05 Листопад 2008, 18:51:15 | Повідомлення # 1
Група: АДМІН
Репутація: 39
Медалі:
Адміну За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі За 1000 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Країна: Україна Україна
Статус: Offline

Місцезнаходження Донецька область,
Україна
Координати 48°1' сх. д., 37°48' пн. ш.
Побудований 2005
Відкритий травень 2009 (заплановано)
Власник Шахтар (Донецьк)
Покриття трав'яне
Ціна побудови 175,8 млн. євро[1]
Архітектор Джей Перріш
Команда
Місткість 50 000:
46 349 звичайні
2799 привілейовані
823 лоджії
100 місць для інвалідів з супроводжуючим
Розміри поля 105x68 м
kakaДата: Середа, 05 Листопад 2008, 18:51:57 | Повідомлення # 2
Медалі:
Адміну За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі За 1000 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Стадіон «Донба́с-Аре́на» (проектна назва — «Шахтар») — стадіон у процесі будівництва у місті Донецьк, розрахований на 50 000 глядачів та з бюджетом у 250 млн. євро, який ввійде в експлуатацію у травні 2009 року.

Найчастіше називають «літаючою тарілкою» нову арену, що будується в центрі Донецька. Тим несподіванішою була перша фраза генерального директора стадіону "Донбас-Арена" Володимира Ковалевського: "Це звичайний п’ятизірковий стадіон"... Утім, іскринок в арени, звичайно ж, вистачає. "Стадіонів, які б мали фасад зі скла, попросту немає, - говорить Ковалевський. - Все інше - розміщення глядачів, наявність приміщень для спортсменів - відповідає стандартним правилам, розробленим УЄФА".

Проект будівництва нового стадіону «Донбас-Арена» задумувався задовго до того, як Україна одержала право провести фінальний турнір Євро-2012. Тому, навіть враховуючи континентальну першість, клуб розглядає альтернативні варіанти щоденного використання арени. "Тут будуть працювати музей, тематичне кафе, фан-клуб, - перелічує Ковалевський. - Плюс на стадіоні побудують ресторани і напевно один з них працюватиме щодня. Ми вже зараз укладаємо угоди з компанією, що допоможе скласти бізнес-план експлуатації арени: робота ресторанів, проведення концертів, виставок, видовищних спортивних заходів, скажімо, боксерських двобоїв тощо.

Для великомасштабного будівництва природним є відставання від графіка. Так уже навчені усі: жоден ремонт, не говорячи вже про будівництво, не закінчується точно в строк. Подібна проблема на стадіоні виглядає несерйозно - будівельники відстають на 7-9 днів і щотижня скорочують відставання. "Зараз ведуться роботи зі зведення монолітного каркасу будинку, - говорить гендиректор. - Північна частина практично завершена. Тепер уся техніка і люди перекинені на південний напрямок. Незабаром закінчимо бетонні роботи, у червні починаємо монтувати дах, і цей процес займе майже рік. У липні почнуться роботи над фасадом, що буде робитися 253 дня".

Перше, що привертає увагу на будівництві - відсутність шуму. Основна маса робітників - турки. До речі, вони не одержують зарплату готівкою, гроші їм "падають" на картку. Усього на будівництві задіяно близько 1200 робітників і 250 інженерів.

23 вересня 2008 року президент клубу ФК «Шахтар Рінат Ахметов оголосив, що назву стадіон матиме на честь Донбасу - «Донбас-Арена».

kakaДата: Середа, 05 Листопад 2008, 18:53:58 | Повідомлення # 3
Медалі:
Я ВКонтакті
Почалося укладання футбольного поля
14-10-08 19:46:33

На «Донбас Арені» приступили до «збірці» футбольного газону. Насамперед провели підготовчі роботи: основу розчистили, обробили і покрили спеціальною плівкою. Як тільки на стадіон прибудуть матеріали для дренажу (а трапиться це вже в найближчий день!), це плівкове покриття знімуть і на поверхні почнуть прокладати траншеї для труб.

До речі, під футбольним полем прокладуть не лише дренаж, але і системи зрошування і обігріву трави. А щоб флора отримувала необхідну для фотосинтезу кількість світла, в холодну пору року по полю їздитиме спеціальна установка з біолампами.

Окрім іншого, під футбольним газоном передбачена система аерації, тобто підведення свіжого повітря до кореневої системи - природне покриття повинне цілорічно і повноцінно «дихати». В цілому «пиріг» ігрової арени, що складається з підземних конструкцій, виросте до 1 метра в глибину!

KINGДата: Субота, 06 Грудень 2008, 17:15:32 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Репутація: 10
Медалі:
Я ВКонтакті
Я думаю, що там, якщо пройде буде грати Італія, Іспанія, Англія або Франція. А ти як думаєш?

МЮ рулить
ВЕТАЛЬ ST1M.
Реал vs Барса.
MostWantedДата: Неділя, 07 Грудень 2008, 15:14:51 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Репутація: 1
Медалі:
Я думаю, що там, якщо пройде буде грати Італія, Іспанія, Англія або Франція. А ти як думаєш?
Півфінал напевно буде

Повідомлення відредагував MostWanted - Неділя, 07 Грудень 2008, 15:15:14
kakaДата: Субота, 31 Січень 2009, 18:50:31 | Повідомлення # 6
Медалі:
Я ВКонтакті

«Донбас Арена» обзавелася двома гігантськими моніторами площею майже 92 кв. метра кожний! Зараз у чаші закінчується встановлення будівельного риштовання, а з наступного тижня розпочнеться безпосередньо монтаж табло. Контролюватиме складання особисто представник європейського підрозділу компанії Philips. 

Кожний такий екран побудований із 72 панельних модулів, що складаються, у свою чергу, з пікселів і світлодіодів. Показово, що горіти діоди можуть тільки червоним, зеленим і синім кольором. Інших варіантів не передбачено. Зате завдяки спеціальній технології кожний світлодіод одночасно бере участь у тисячах колірних рішень, комбінуючись між собою за інтенсивністю, яскравістю тощо. У результаті на табло буде народжуватися близько 65 000 кольорів! До речі, загальний ресурс світлодіодів перевищує 70 000 годин роботи, інакше кажучи, їх вистачить на багато років уперед.

Компоненти світлодіодної матриці влаштовані таким чином, щоб коректувати зображення залежно від ступеня освітленості стадіону й зовнішньої температури. Тому фактично вболівальники побачать «ідеальну картинку». Зображення буде виводитися на екран за допомогою спеціального програмного забезпечення, що включає самодіагностику, редагування, написання заздалегідь заданих сценаріїв, конвертацію зображень із різних форматів тощо. 

Табло «Донбас Арени» максимально захищені від пилу й вологи. Їхня конструкція легко витримає пряме влучення струменів води й стійка до перепаду температур від «мінус» 50 до «плюс» 50 градусів за Цельсієм. При цьому загальне електроспоживання при роботі одного такого екрана - близько 30 кВт/годину. Для споруди рівня «Донбас Арени» це цілком прийнятно - система електропостачання стадіону максимально відповідатиме вимогам, що висуваються УЄФА до стадіонів класу «Еліт». Відповідно до стандартів, «живити» донецьку арену будуть 2 незалежні джерела, точніше 2 міські підстанції. Крім того, на «Донбас Арені» будуть установлені ще 2 дизельних генератори - це на зовсім крайній випадок, якщо з якоїсь неймовірної причини обидві підстанції раптом вийдуть із ладу одночасно. Тоді відбудеться автоматичне введення резерву. 

Електрична система стадіону буде включена в загальну систему автоматизованого керування будинком (BMS), що дозволить забезпечити максимальну безпеку глядачів і повний моніторинг усіх інженерних систем арени. На «Донбас Арені» буде встановлено безліч датчиків, що реагують на рух. У тому числі автоматично буде вмикатися/вимикатися освітлення приміщень із появою там людини - тобто комфорт і економія електроенергії одночасно.

RooneyДата: Субота, 14 Лютий 2009, 22:49:33 | Повідомлення # 7
Група: Модери
Репутація: 29
Медалі:
Модератору! За роботу на форумі! За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Найкращий стадіон в Україні буде
messi10Дата: Середа, 22 Квітень 2009, 21:31:48 | Повідомлення # 8
Група: VIP
Репутація: 24
Медалі:
За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі
Стадіон взагалі класний, і він не кращий в Україні а кращий в Європі, якщо почитати на офіційному сайті Донбас-Арени то там стіки всього цікавого

RostДата: Середа, 22 Квітень 2009, 21:44:51 | Повідомлення # 9
Репутація: 18
Медалі:
За високу репутацію
Я ВКонтакті
messi10, Будет не самым в Европе ,а один из лучших в Европе , и самый лучший в Восточной Европе!
messi10Дата: Середа, 22 Квітень 2009, 21:54:31 | Повідомлення # 10
Репутація: 24
Медалі:
За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі
Rost, ну я поняв але якщо почитати то всередині там взагалі буде штучний інтелект, а я взагалі незнаю такого стадіону в Європі щоб в ньому був штучний інтелект

Форум » Стадіони » Стадіони України » Стадіон "Донбас-Арена" (Донецьк)
Сторінка 1 з 3123»
Пошук: