Обєднаний футбол з Росією - Форум

Board Index

Icon Міні-профіль

Гість
Повідомлення:

Група:
Гості
Час: 10:37:20
Добрий день! Ми раді вас бачити! Будь-ласка зараєструйтеся або авторизуйтеся!
Логін:
Пароль:

Icon Футбол в Україні

Україна. Прем'єр-Ліга
Оновлено
  10.08.2010, 13:15  
  Команда І О
1   Дніпро  5  15
2   Шахтар  5  13 
3   Динамо К  5  13 
4   Ворскла  5  10 
5   Карпати  5  8 
6   Металіст  5  7 
7   Кривбас  5  6 
8   Арсенал К  5  6 
9   Зоря  5  5 
10   Ілічівець  5  5 
11   Севастополь  5  5 
12   Таврія  5  4 
13   Металург Д  5  4 
14   Волинь 5  4 
15   Металург З  5  2 
16   Оболонь  5  2 

Icon Знайшли помилку?

Виділить помилку мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.
Зробимо мову чистішою!

Icon Реклама

РЕКЛАМА

Сторінка 1 з 11
Форум » Україна. Сезон 2010-2011 » УПЛ » Обєднаний футбол з Росією
Обєднаний футбол з Росією
Ваша думка
RooneyДата: Вівторок, 10 Серпень 2010, 23:24:22 | Повідомлення # 1
Група: Модери
Репутація: 29
Медалі:
Модератору! За роботу на форумі! За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Країна: Україна Україна
Статус: Offline
Хтось хоче обєднати кубки, хтось навіть і чемпіонат зробити єдиним.
Ось наприклад позиція Шахтаря:

Донецький "Шахтар" виступить з ідеєю об`єднання Кубка Росії та України.
Про це на зустрічі з уболівальниками розповів генеральний директор клубу Сергій Палкін.
"Об'єднання чемпіонатів Росії й України - це гарна ідея, але відразу нам, на жаль, не вдасться її втілити. Тому в нас є ідея об'єднати розіграші Кубків і в такий спосіб зробити перший крок на шляху об'єднання чемпіонатів. Але наскільки нам вдасться зробити цей перший крок, залежить не тільки від бажання клубів- учасників, але й, природно, від багатьох політичних питань як в одній, так і в іншій країні.
Ми б хотіли це зробити як мінімум тому, що Кубок України зараз не такий уже рейтинговий. І в Росії така ж ситуація. Тому ми хотіли б об'єднати ці два турніри за спеціальною формулою, яку зараз розробляємо. Подивимося, наскільки вийде це зробити, - цитує Палкіна офіційний сайт "Шахтаря".

RooneyДата: Вівторок, 10 Серпень 2010, 23:27:12 | Повідомлення # 2
Медалі:
Модератору! За роботу на форумі! За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Я думаю, навіщо вигадувати велосипед? Зараз Український футбол переживає відродження, ось і 6 позицію у рейтингу в Росії відібрали, як кажуть - далі буде...
Так шо думаю краще залишити все як є.
Хоча можна створити якийсь інший спільний кубок, який не стосувався б ні чемпа, ні кубка Укр.
Шось типу Кубка Першого Каналу, але якось більш офіційно!!!
kakaДата: Середа, 11 Серпень 2010, 19:08:14 | Повідомлення # 3
Група: АДМІН
Репутація: 39
Медалі:
Адміну За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі За 1000 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Об'єднання чемпіонатів - повна маячня! Це буде дійсно жахливо.

Тепер на рахунок створення кубків. Кому це буде вигідно?
Для ТОП-команд - залишиться менше і без того цінного часу для них для підготовки у Єврокубках. Це буде для нас великий "-"
Для команд з нищих ліг - чи захочуть вони їхати кудись на сибір, коли в деяких з них навіть клубного автобусу немає і їздять на чемпіонат спонсорськими маршрутками. Чи готові до цього вони? Ні.
Для аутсайдерів УПЛ також проблем хватає постійно...
Є хіба варіант зробити для команд з середини турнірної таблиці. Але не вважаю що це викличе сильний ажіотаж. Не думаю що серйозні спонсори зможуть забезпечити достойне фінансування такому кубку.
RooneyДата: Середа, 11 Серпень 2010, 20:14:48 | Повідомлення # 4
Медалі:
Я ВКонтакті
Quote (kaka)
Об'єднання чемпіонатів - повна маячня! Це буде дійсно жахливо.

Тепер на рахунок створення кубків. Кому це буде вигідно?
Для ТОП-команд - залишиться менше і без того цінного часу для них для підготовки у Єврокубках. Це буде для нас великий "-"
Для команд з нищих ліг - чи захочуть вони їхати кудись на сибір, коли в деяких з них навіть клубного автобусу немає і їздять на чемпіонат спонсорськими маршрутками. Чи готові до цього вони? Ні.
Для аутсайдерів УПЛ також проблем хватає постійно...
Є хіба варіант зробити для команд з середини турнірної таблиці. Але не вважаю що це викличе сильний ажіотаж. Не думаю що серйозні спонсори зможуть забезпечити достойне фінансування такому кубку.

Якщо зробити зручний графік, непогані преміальні, і високу організацію - багато б клубів погодилися на таке.
Можна зробити невеличкий турнір-кубок десь в травні-початок червня - якраз зручно для наших команд буде... Час то не головне. Головне шоб преміальні були великими - стимул буде неймовірний. І взяти наприклад по 4 найкращих команд з кожної країни: Шахта, Дин, Дніпро, Метал - Рубін, ЦСКА, Зеніт, Локо.
Получилося б дуже так нічо...

kakaДата: Середа, 11 Серпень 2010, 22:18:14 | Повідомлення # 5
Медалі:
Адміну За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі За 1000 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Rooney, Ти спочатку непогані преміальні, і високу організацію тут знайди biggrin
В КУ спочатку хай порядок до кінця наведуть, а потім будуть вже думати про створення ще одного.
RooneyДата: Середа, 11 Серпень 2010, 22:36:47 | Повідомлення # 6
Медалі:
Я ВКонтакті
Можуть навіть самі клуби "скинутися", найти спонсорів і т.д., організація найдеться
А шо не так з нашим кубком???
kakaДата: Середа, 11 Серпень 2010, 22:40:11 | Повідомлення # 7
Медалі:
Я ВКонтакті
Це взагалі то вже не в тему. Але по твоєму в нашому кубку високі преміальні?
RooneyДата: Середа, 11 Серпень 2010, 22:44:58 | Повідомлення # 8
Медалі:
Я ВКонтакті
biggrin
Quote (kaka)
Це взагалі то вже не в тему. Але по твоєму в нашому кубку високі преміальні?

А ти знаєш які в нас преміальні???)))
І взагалі ти написав, шо їм потрібно навести лад в кубку, отже стосується не преміальних, а організації (трансляцій і т.д.)
Як на мене то Кубок України чудово організований, ніяких претензій
kakaДата: Середа, 11 Серпень 2010, 22:49:14 | Повідомлення # 9
Медалі:
Я ВКонтакті
Я за організацію не писав. Я писав "порядок". А туди і преміальні входять

RooneyДата: Середа, 11 Серпень 2010, 22:55:43 | Повідомлення # 10
Медалі:
Я ВКонтакті
Quote (kaka)
Я за організацію не писав. Я писав "порядок". А туди і преміальні входять

От якраз преміальні і не стосуються порядку. Саме слово порядок аж ніяк до грошей за кубок не приліпиш... І ще раз, найди інформацію про розмір преміальних, і тоді можна говорити про їх розмір, а так просто казати все що хочеш можна...

Офтоп! В темі обговорюєм обєднання чемпіонатів а не проблеми КУ
Форум » Україна. Сезон 2010-2011 » УПЛ » Обєднаний футбол з Росією
Сторінка 1 з 11
Пошук: