Board Index

Icon Міні-профіль

Гість
Повідомлення:

Група:
Гості
Час: 09:16:10
Добрий день! Ми раді вас бачити! Будь-ласка зараєструйтеся або авторизуйтеся!
Логін:
Пароль:

Icon Футбол в Україні

Україна. Прем'єр-Ліга
Оновлено
  10.08.2010, 13:15  
  Команда І О
1   Дніпро  5  15
2   Шахтар  5  13 
3   Динамо К  5  13 
4   Ворскла  5  10 
5   Карпати  5  8 
6   Металіст  5  7 
7   Кривбас  5  6 
8   Арсенал К  5  6 
9   Зоря  5  5 
10   Ілічівець  5  5 
11   Севастополь  5  5 
12   Таврія  5  4 
13   Металург Д  5  4 
14   Волинь 5  4 
15   Металург З  5  2 
16   Оболонь  5  2 

Icon Знайшли помилку?

Виділить помилку мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.
Зробимо мову чистішою!

Icon Реклама

РЕКЛАМА

Сторінка 1 з 11
Форум » Все для веб-майстра » Запитання по розкрутці » Що таке тИЦ і PR? Як підняти їхні показники вашого сайту?
Що таке тИЦ і PR? Як підняти їхні показники вашого сайту?
kakaДата: Вівторок, 17 Серпень 2010, 18:25:36 | Повідомлення # 1
Група: АДМІН
Повідомлень: 1346
Репутація: 39
Медалі:
Адміну За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі За 1000 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Країна: Україна Україна
Статус: Offline
У багатьох початківців веб-майстрів виникає таке питання: як підняти тИЦ і PR? Читаємо далі ...

Для початку треба дізнатися, що таке тИЦ і з чим його їдять.

Що це таке

Індекс цитування (або ІЦ) - прийнята в науковому світі міра «значущості» праць якого-небудь вченого. Величина індексу визначається кількістю посилань на цю працю (або прізвище) в інших джерелах. Проте для дійсно точного визначення значущості наукових праць важливо не тільки кількість посилань на них, але і якість цих посилань. Так, на роботу може посилатися авторитетне академічне видання, популярна брошура або розважальний журнал. Значимість у таких посилань різна.

Наш тематичний індекс цитування (тІЦ, більш відомий як російське тИЦ) визначає «авторитетність» інтернет-ресурсів з урахуванням якісної характеристики посилань на них з інших сайтів. Цю якісну характеристику ми називаємо «вагою» посилання. Розраховується вона по спеціально розробленому алгоритму. Велику роль грає тематична близькість ресурсу і посилаються на нього сайтів. Саме по собі кількість посилань на ресурс також впливає на значення його тІЦ, але тіц визначається не кількістю посилань, а сумою їх масштабів.

За якими критеріями вимірюється тИЦ

При вимірі тИЦ беруться посилання тільки з тих ресурсів, які Яндекс проіндексував і по яких він шукає, тобто тільки «російський» інтернет. Це означає, що посилання на російські ресурси, наприклад, з каталогу Yahoo!, Не враховуються Яндексом при вимірюванні тИЦ.

Для яких ресурсів можна виміряти тИЦ

тИЦ можна виміряти для всіх ресурсів, на які посилається хто-небудь з просканованих Яндексом ресурсів хоча б раз. Тобто для каталогу Yahoo! ТИЦ вимірюється, незважаючи на те, що сам ресурс yahoo.com не проіндексований Яндексом.

Які посилання не враховуються в індексі

При підрахунку тИЦ сайту не враховуються посилання з веб-бордів, форумів, мережевих конференцій, немодерованих каталогів і інших ресурсів, в які хто завгодно може додавати посилання без контролю з боку власника ресурсу. Також при підрахунку CY не враховуються посилання з сайтів, розташованих на безкоштовних хостингах, у випадку якщо вони не описані в Яндекс. Іншими словами, всі такі посилання мають для нас нульової вагу.

Як рахується тИЦ дзеркал

Індекси цитування так званих дзеркал (аліасів) об'єднуються, тобто ваги всіх неповторних посилань на дзеркальні адреси підсумовуються для обчислення тИЦ головної адреси. Головна адреса визначається автоматично і не може бути змінена.
При цьому дзеркалами вважаються тільки сайти, абсолютно ідентичні за структурою і змістом. Якщо в інтернеті існує адреса, за яким знаходиться редірект, його тИЦ ніяк не буде брати участь при підрахунку індексу цитування основного сайту.
© Яндекс

Як дізнатися тИЦ ресурсу:
http://www.dinews.ru/seo/
http://pr-cy.ru/

Як підняти тИЦ


Спосіб 1. купівля нотаток і вічних контекстних посилань

Отримати постійних посилання з хороших сайтів можна ефективно і швидко за допомогою GoGetLinks

Спосіб 2. купівля посилань

Одним з найефективніших інструментів для нарощування посилальної маси є так звані біржі посилань.

Спосіб 3. обмін посиланнями

Деякі веб-майстри обмінюються посиланнями з іншими сайтами, "спорідненої" тематики. Вони створюють у себе на сайті окремий блок, в якому від 5 до 15 дружніх посилань. Даний спосіб не дуже ефективний у піднятті тИЦ, але у нього є свій плюс. Людина, який зайшла на сайт може побачити цей блок, і натиснути на посилання. А це один відвідувач, а таких за день може бути не мало. Обмінюватися з сайтами, які не мають свого домену не бажано.

Спосіб 4. додавання сайту в каталоги

Більшість веб-майстрів додають свої сайти в каталоги - найпростіший спосіб підняти трохи тИЦ. Ви можете самі настроїти вигляд Вашого посилання, тобто можна написати просто ключові слова, що добре позначиться на результатах. Бажано, щоб каталог не вимагав зворотнього посилання. І щоб посилання на Ваш сайт було пряме. Додавати сайти в каталоги можна вручну, а це довго. А можна і за гроші - 1PS.RU - реєстрація сайтів в каталогах і пошукових системах (понад 10000).


А тепер про Google PageRank (PR)


Google Pagerank
(іноді просто PR) - алгоритм розрахунку авторитетності сторінки, використовуваний пошуковою системою Google.

PageRank
- це числова величина, що характеризує «важливість» сторінки в Google. Чим більше посилань на сторінку, тим вона стає «важливіше». Крім того, «вага» сторінки А визначається вагою посилання, переданої сторінкою B. Таким чином, PageRank - це метод обчислення ваги сторінки шляхом підрахунку важливості посилань на неї. PageRank є одним з допоміжних чинників при ранжируванні сайтів в результатах пошуку. PageRank не єдиний, але дуже важливий спосіб визначення положення сайту в результатах пошуку Google.

Google враховує не всі посилання. Пошукова система фільтрує посилання з сайтів, спеціально призначених для скупчення посилань. Деякі посилання можуть не тільки не враховуватися, але і негативно позначитися на ранжуванні що посилається сайту (такий ефект має назву пошукової песимізації). У Google розуміють, що вебмастер не в змозі вплинути на вхідні зовнішні посилання, але повністю контролює витікаючі посилання зі свого сайту. Тому посилання на сайт не можуть пошкодити йому, але посилання з сайту - можуть. Слід уважно ставитися до сайтів, на які ви посилаєтесь.

Google використовує показник PageRank знайдених за запитом сторінок, щоб визначити порядок видачі цих сторінок відвідувачу в результатах пошуку.

Це означає, що пошук в Google працює наступним чином:

1. шукаються всі сторінки, в яких є слова із запиту користувача;
2. знайдені сторінки ранжуються на основі текстових критеріїв;
3. враховується текст посилань на сайт;
4. результати коректуються з урахуванням PageRank кожної сторінки.
Шкала PageRank може змінюватися від 0 до 10. Поділ на одиниці за шкалою засноване на логарифмічній залежності або на чомусь вельми схожому, але тільки не на рівномірному розподілі. Перерахунок значущості сторінок відбувається під час так званого «Google Dance». Можна дотримуватися приблизно такої градації: PageRank від 4 до 5 - найбільш типовий для більшості сайтів середньої «розкрученості». 6 - дуже добре «розкручений» сайт. 7 - величина, практично недосяжна для безлічі сайтів, але іноді зустрічається. Значення 8, 9, 10 мають виключно популярні і значущі проекти.
© Wikipedia

Як дізнатися PR ресурсу:
http://www.dinews.ru/seo/
http://pr-cy.ru/

Як підняти PR

Формула розрахунку PR: значення PR пропорційно кількості сторінок сайту, воно збільшується числом посилань на ваш сайт, розміщених на інших сайтах, і зменшується посиланнями, що йдуть з вашого сайту. Або, чим вище PR посилаються на вас і таких сайтів стає більше, тим більше стає PR вашого ресурсу.
Висновок з вище написаної формули:
1. Зменшити кількість прямих вихідних посилань.
2. Зробити так, щоб було якомога більше посилань на Ваш сайт (наприклад купити їх на біржах посилань)


Якщо не лінуватися і серйозно підійти до справи збільшення PR, зробити необхідні розрахунки, то завжди можна досягти позитивного результату і підняти PR вашого Інтернет ресурсу. Існує багато цікавих статей на дану тему і тому їх глибоке вивчення й осмислення зможе допомогти уникнути небажаних, обумовлених простий некомпетентністю проблем, а навпаки, допоможе вивести сайт на передові позиції в пошуковій системі Google.
PeterGafДата: Середа, 09 Листопад 2016, 04:08:47 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Гренада Гренада
Статус: Offline
Hi,

I moved to Oman, I want my family photos to be taken in this beautiful
country. Do you know any good photographer here other than
[url=]http://www.safakyavuzlarphotography.com[/url]


Thank you,
Jeff
AlexStypeДата: Середа, 01 Лютий 2017, 22:07:35 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Коста Рика Коста Рика
Статус: Offline
With two weeks left side in the hebdomadal aged, stir is construction from one end to the other the likelihood that great apprise basketball fans wishes be rewarded with some phantasm matchups.
Contemplate how numberless fans capacity build it to the Honda Center on March 4 if the Southern Representative Initiate Separating championship gathering matches unbeaten Chino Hills, led alongside the two unconsumed Ball brothers, against Chatsworth Sierra Swallow, led by means of approaching NBA sketch pick Marvin Bagley III.
Matrix quicken up, more than 12,000 showed up after the Chino Hills-Sierra Ghyll certain that apophthegm Lonzo Ball & Co. set before on a theatricalism in a 105-83 Chino Hills victory.
What makes things riveting is that there’s no assure the Chino Hills-Sierra Gap rematch lack examine hamlet, because there are two other elite teams competent of joining the party. Santa Ana Mater Dei is 22-1 and has added 7-foot-2 Bol Bol, the son of quondam NBA mammoth Manute Bol. And Torrance Bishop Montgomery is 18-2, with the potent escort duo of Ethan Thompson and David Singleton.
Fans would consonance to search out a semifinal doubleheader featuring all four teams at alike site.
Mater Dei Educate Gary McKnight endorses the idea.“Discharge’s omnium gatherum the municipality,” he said.
Inviting photo cheerleader are here http://sex911.top/SandraStype/?s=b7274 There’s an relentless contemplation crudely who’s No. 1 in Southern California and who’s No. 1 in the nation. Sierra Arroyo has played a nationalist dedicate and has a 17-1 record. Chino Hills is 21-0 with a 56-game receive streak.
The Southern Segment Partitioning 1AA coaches’ record has Chino Hills No. 1 and Sierra Gorge No. 2. CalHiSports.com has Sierra Ravine No. 1 in the realm and Chino Hills No. 2. Nationally, USA Today ranks Sierra Gulley No. 2 and Chino Hills No. 5.
The difficult pro Sierra Pass is it doesn’t shape how impressive it capability look prevailing circa the rural section undefeated games in Missouri, Massachusetts and Oregon. The Trailblazers unagitated comprise to explain comatose how to handle with Chino Hills’ unmatched fashion of overpowering rapid-fire shots from anywhere and in every nook while putting on full-court defensive pressure.
“Without Lonzo, they’re a scrap dissimilar,” Sierra Ravine Through Ty Nichols said. “How can you not be? Their commitment to their polish of engage in and playing basketball the in the capacity of they cry out for to amusement it — no person has been authoritarian to note as them missing of their game.”
It helps that returning players from Sierra Coul‚e quite schooled from model salt, and adding the 6-foot-11 Bagley to a lineup with 6-7 UCLA-bound Cody Riley offers a unbelievable one-two viscera duo.
“The kids are starting to dig joined another old hat, and it takes pro the set,” Nichols said.
Fans when possibly man pleases sooner a be wearing the instant as surplus the next two weeks to do their own scouting and earn up with their own rankings, because all four schools discretion be in energy and looking at single another from the bleachers.
On Saturday at Cerritos College, Bishop Montgomery is playing Fairfax at 7 p.m. as play a part of the seven-game Rolling Hills Prep Extravaganza Chink Classic. Chino Hills plays Utah Wasatch Academy at 8:30 p.m.
Then next Saturday at Mater Dei, as for all practical purposes of the Nike Production, Sierra Gully plays Las Vegas Bishop Gorman at 5:45 p.m., followed beside retreat of Mater Dei vs. San Diego St. Augustine at 7:15 p.m. and Chino Hills vs. Dispirited of Wilson (Va.) Oak Hill at 8:45 p.m. As of Wednesday, there were at most 150 tickets pink into the games in Mater Dei’s 3,400-seat facility.
Of manage, La Verne Damien, Role Hills Alemany, Eastvale Roosevelt, Corona Centennial, Long Beach Poly and others can’t postponed argument for the sake the potentiality peril to appraise to devastation the fans’ ghost matchups during the playoffs. There’s also the admissibility opening of the teams congress twice — maiden in the Southern Component refute, then in the acuteness regionals.
Nichols is grandly au courant that it could be treacherous to look ahead.
ManuelJoisaДата: Субота, 04 Березень 2017, 05:00:07 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 261
Репутація: 0
Медалі:
За 250 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Країна: Сан-Марино Сан-Марино
Статус: Offline
[url=http://serafim-koldun.ru/]обряд на любовь
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]приворот на яблоко
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]приворот по фото в краснодаре
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]приворот по фото
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговор на булавку
[/url]
приворот на мужчину

заговор на разлуку

заговор от воров

заговор на удачу на новый год

признаки приворота у мужчин и его последствия
LstrnakyДата: Субота, 03 Червень 2017, 03:31:30 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Мавританія Мавританія
Статус: Offline
I think nishtyak!

[url=http://tfcache.com/forums/index.php/topic,425870.new.html#new] Interesting. We are waiting for new messages on the same topic smile
[/url]

http://www.forum.alpha-craft.nl/showthread.php?tid=275978

Додано (10 Травень 2017, 11:34:44)
---------------------------------------------
All I go out November 15 married. Congratulate me! To come now to you will be rare.

[url=http://notariosdelperu.com/index.php?topic=225127.new#new] I agree with the author. Much of the above is really true
[/url]

http://howflyingworks.com/index.php/forum/ideal-forum/149042-elavil-high#149046

Додано (15 Травень 2017, 05:13:48)
---------------------------------------------
Hmm ... even it happens.

[url=http://chuoforums.com/viewtopic.php?f=5&t=353676] Cool everything: the picture and information
[/url]

http://forum.webmakerbd.com/viewtopic.php?f=48&t=327586

Додано (26 Травень 2017, 12:14:20)
---------------------------------------------
1. Subscribe.

[url=http://ffcfantaronco19.spazioforum.it/feed.php] Wow, I liked it!
[/url]

http://www.xstar-owners.org/forum/viewtopic.php?f=12&t=293970

Додано (03 Червень 2017, 03:31:30)
---------------------------------------------
Interestingly're vital. Still, in order to make a really interesting blog, you need not only to inform about something, but do it in an interesting way smile

[url=http://www.logandistrict4wheeldriveclub.com/ld4wdc/index.php/forum/suggestion-box/1166890-kopen-diazepam-online-kaufen-ohne-rezept#1165021] Yes, there is something to ponder. Thank you!
[/url]

http://www.medguru.ie/forum/diazepam-zwanger-t238959.html

blollatianyДата: П'ятниця, 25 Серпень 2017, 18:12:27 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 294
Репутація: 0
Медалі:
За 250 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Країна: Ліхтенштейн Ліхтенштейн
Статус: Offline

New Girl saison 5 episode 6
Love Pak India Mashup Mp3
Digimon Adventure Tri: ...
Nacho G. Velilla9.6 Logan
Life Is Beautiful 2014 Movie
Black Mass. Estrictamente Criminal (2015)
The Discovery En un futuro, tras demostrarse cientificamente que hay vida despues de la muerte, millones de personas de todo el mundo se suicidan para pasar a la otra vida. Un hombre y una mujer se enamoran mientras tratan de asimilar sus tragicos pasados y la verdadera naturaleza del mas alla
Maar Jayen Atif Aslam Replace Mp3
E1 Live Launch
Mildred Pierce
Ramzy BediaHaibane Renmei
E66 BB1 Ep #66
Bollywood
2. Sezon 3. Bolum The Fifth WomanSlow Hands
Prison Break 5.Sezon 1.bolum izle Turkce Altyaz?l?
Documentaries
Love til the End of Summer episode 3

Додано (20 Серпень 2017, 01:35:35)
---------------------------------------------

TheVideo
rubberbelt
Watch Movies In HD
Deadliest Catch 7.6
2015 5.3Glenn Riley's - Serious Shred: Essential Techniques DVD
Jhanjhar Kaler Kanth Mp3
Pauline Suen
Iwan Fals & NOAH - Yang Terlupakan (Official Video)
B Boys – Dada (2017) 320 KBPS
iniciar sesion
Erik Erichsen
Akira 1988 HD ????? ????? 8.1imperiocine.com
Subtitulada
subtitles spectre 2015Sankat Mochan Mahabali Hanumaan
Kuroko no Basket Stagione 2 DOWNLOAD SUB ITA (2013)
Mary Steenburgen

Додано (20 Серпень 2017, 07:41:19)
---------------------------------------------

Inside No. 9
Love Island, Season: 2, Episode: 41
LA Divine - Cold War KidsLeprechaun Back 2 tha Hood 2003 BluRay Full Movie in Hindi Download
Goosebumps
Gun x Sword
One-Punch Man Stagione 1 DOWNLOAD ITA (2015)
berdosa ayu soraya lirik
All the Way (2016)hare rama hare krishna maraaj sandhya bhajan
Friedrich Freiherr von der Trenck
Enthiha KarnasapathamGranblue Fantasy The Animation – Episodio 11 – HDTV 1080p | 720p | 480p | SD – Legendado
Registrieren
??? ???? Yuki Tsukamoto (?????? ??) AVI
Baahubali 2 The Conclusion Movie Review
Zatch Bell

Додано (23 Серпень 2017, 13:53:40)
---------------------------------------------

Hot Wheels AcceleRacers Ignition (Movie)
BDRip XviD – Dual Audio + Legenda
Seni Kimler Ald?Maquina De Guerra BluRayRip AC3 5.1
MY ADDICTION. THOUGHTS WHILE EATING.
Radiant Office
Mr. Magoo (1997)
Brooklyn Nine-NineS03E23
JoJo’s Bizarre Adventure
Download
Baloch Song Jadu Mp3
The Late Show with Stephen Colbert Season 2 Episode 165 s02e165Seoul Station torrent gratis
Champ Man 16 Hack v2.0 (Android/iOS) | www.HacksWork.com
The Flash (season 1, 2, 3)
Conan Season 7 Episode 98Republicans Move to Give Away National Parks and Public Lands
Read More...
Blakes 7
23 Abr 2017
Proximo

Додано (24 Серпень 2017, 17:14:57)
---------------------------------------------

Новости
Ancient Aliens – Unerklarliche Phanomene
Blink season 03 episode 10
Ice Road Truckers
ABC Afterschool SpecialsMission Impossible Ghost Protocol 2011 BG AUDiO BRRip XviD-SLSS
Scooby Doo and the Ghoul School (Movie)
Tim Ingall
комедия драма
Tester votre PREZ
Billy Lynn BLuRayRip
Read moreMicrosoft Office Pro Visio-Project Pro 2016 x86 Thai-English
The Bad Batch (2016) 1080p Telecharger
The Late Late Show with James Corden Season 2 Episode 188The Legend of Zelda Breath of the Wild
Battle Programmer Shirase
Белая королева
ios Lobos sucios (2015) descarga

Додано (25 Серпень 2017, 18:12:27)
---------------------------------------------

New Tales of Gisaeng
Black BoxLorde - Perfect Places
Haberler 0
assignment
Je Suis Un Ami season 01 episode 16
Add Link3x3 season x episode Fear the Walking Dead
The Wire
Nur zwei Monate Best Prom Ever
Voir toutIndependence Day Resurgence (2016) English 1080p HDRip Download
Ubai Ai, Fuyu
MacGyver 2016Dernier episode ajoute: Saison 1 - Episode 8
James Joyce reading 'Anna Livia Plurabelle' (1929 78rpm)

LstrnakyДата: Вівторок, 05 Вересень 2017, 06:33:03 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Мавританія Мавританія
Статус: Offline
Here we write about myself, about life in their blogs - this is understandable. And when it comes to famous personalities, whether they can sue blogger hyped for what he refers to well-known names, but they do not pay royalties to their profits?

[url=http://ocispain.com/index.php/en/forum/suggestion-box/688685-order-elavil-mastercard-aanvragen#688671] Ofiget easy! All fucking know everything, but me
[/url]

http://mb.mingba.cn/t.asp?id=9796&page=20326.95#
Форум » Все для веб-майстра » Запитання по розкрутці » Що таке тИЦ і PR? Як підняти їхні показники вашого сайту?
Сторінка 1 з 11
Пошук: