Пароль:
stu nicholls dot com | menu - skeleton
20:29:03
Карпати сенсаційно поступаються аустайдеру вдома (ЕКСКЛЮЗИВ + ВІДЕО)
Сьогодні на стадіоні Україна зустрічалися ФК Карпати та ФК Харків. Львівський клуб мав безпрограшну серію, яка тривала 3 матчі. За ці 3 поєдинки підопічні Кононова змогли забити 11 м’ячів та пропустили лише 1. Їхню переможну ходу зміг зупинити ФК Дніпро, який вирвав перемогу вже в доданий арбітром час (М. Калініченко). У «левів» зараз є певні проблеми із центром захисту. Адже нещодавно дискваліфікували сербського обронця Мілошевіча.

А щодо ФК Харкову, то особливо немає чого казати. Команда знаходиться внизу турнірної таблиці та є аутсайдером. Зараз підопічним Михайла Стельмаха і фанам команди не позаздриш. До речі, обороні Харкова потрібно бути вкрай обережним із форвардом Карпат – Кузнєцовим, адже цей гравець може неприємно здивувати харківську команду. Та й потрібно якось вибиратися «із дна» турнірної таблиці. До цього матчу команда мала в активі лише 12 очок.

Нагадаю, в першому колі це протистояння закінчилось з рахунком 1:1 (Батіста, 65 – Фурта, 84). Тоді ФК Харків вирвав нічию на останніх хвилинах. У минулому турі команда Стельмаха мінімально програла вдома Кривбасу з рахунком 0:1.

Склади команд

Карпати: Романенко, Ощіпко, Петровський, Пшеничних, Тубіч, Кожанов, Кобін, Кополовець, Ґурулі, Кузнєцов, Худоб’як.

ФК Харків: Стойко, Комарницький, Панк овець, Чеберячко, Фартушняк, Мілько, Гунчак, Білий, Касьянов, Козоріз, Кабанов

Перший тайм видався достатньо несподіваним. Звичайно, контроль м’яча був на боці Карпат, але результат на табло свідчив про інше…Першими атакували господарі, небезпечно прострілював Василь Кобін з правого флангу, але першим на м’ячі був Стойко. А от на 5 хв. небезпечно було біля воріт Романенка. Хавбек гостей навішуючи влучив у ногу захисникові Карпат, і м’яч дещо змінив траєкторію польоту, та Романенко впорався з цим навісом, хоча його ноги були вже за лінією воріт, та м’яч її не перетнув. На 8 і 10 хвилині були навіси від Кобіна, та ні з першого, ні з другого разу «левам» не вдалося вразити ворота Стойка. І тут почулося скандування вболівальників львівської команди, які кричали: «Карпати вперед!». За 7 хвилин стався неприємний момент для господарів: Ощіпко порушив правила проти форварда Харкова у власному штрафному майданчику! За це арбітр із Одеси призначив пенальті у ворота Романенка. Гунчак перехитрив кіпера та вивів команду вперед. Цей гол був забитий на 18 хвилині. Але фанати Карпат не зупинилися, і ще дужче почали підтримувати команду. І це принесло певні плоди. Спочатку Тубіч на 21 хвилині пробив здалеку, але Стойко парирував цей удар. Потім знову ж той самий Тубіч скористався навісом Кобіна, пробивши приблизно з 5 метрів, та кіпер гостей врятував команду. Це був гольовий момент. Тоді зелено-білі заробили кутовий. Кобін його подав, почалася метушня в штрафному майданчику, потім м’яч відскочив до Ощіпка, той пробив і… М’яч пролетів в кількох сантиметрах від воріт. Наступні 10 хвилин Карпати намагалися відігратися, та іноді гостям щастило, іноді захист був дуже щільний, а іноді Стойко рятував команду. Згодом, на 38 хвилині Худоб’яка збив Мілько, це гравцеві Карпат дуже не сподобалось і тут мало не почалася бійка. Та іншим гравцям вдалося заспокоїти «розлючених бійців». За 4 хвилини Карпати мали ще одну нагоду: після скидки Кузнєцова на Ощіпка, останній пробив з 17 метрів, та Стойко вкотре врятував команду від голу. Зелено-білі так і не змогли відігратися, отож несподіваний рахунок першого тайму - 0:1.

На 52 хвилин 2 тайму Кополовець пройшов з правого флангу в штрафному майданчику, пробив, та Стойко відбив прямо на ногу Кузнєцову, і останній з 3 метрів в дотик не зміг зрівняти рахунок. На 54 штрафний заробили підопічні Кононова, та нічого не вийшло зі стандарту. Майже 20 хвилин нічого не створювали команди. Звичайно, Карпати пресингували, а Харків лише відбивався…Молодий Зеньов замінив Кополовця на 60 хвилині. Згодом Голодюк замінив Пшеничних. На 72 хвилині форвард Харкова пробив головою в падінні, та неточно. За 2 хвилини відповіли господарі: Ґурулі пробив з 20 метрів, але знову ж неточно. Деякі вболівальники вже зневірилися і втратили надію, а деякі замість перегляду футболу вирішили затіяти бійку. На 75 хвилині Фурта замінив Кожанова. На 80 хвилині Фурта дочекався пасу від захисників, але не встиг прийняти його, і Стойко забрав м‘яч у свої надійні руки. Помітно, що гравці обох команд втомилися. Та Карпати мали відіграватися, адже грали проти аутсайдера. До речі, ФК Харків до цього матчу мав лише 1 перемогу в цьогорічній Прем’єр лізі. На 81 хвилині Кузнєцов мав 100% нагоду, адже ніхто із захисників йому не заважав. Але такі удари можна зловити заплюшеними очами… А от на 86 хвилині Платон, який вийшов на заміну кілька хвилин тому класно пробив в правий кут, без шансів для кіпера господарів. Цей гол «потряс» вболівальників Карпат. І в «левів» залишалося декілька хвилин, аби хоча б вирвати нічию. Це максимум на що претендували господарі. Адже відіграти за 4 хвилини 2 голи, та ще й забити 3-ій переможний – це просто якась фантастика. Тим не менше зелено-білі так і не відіграли жодного м’яча. Отож супер-сенцаційна поразка Карпат вдома з рахунком 0:2.

Ігор Мороз
0:1 Гол Гунчака

0:2 Гол Платона
Переглядів: 407 | Додав: SpLAsH | Джерело:
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

[27 Серпень 2010][Ліга Європи]
"Карпати" на останній хвилині вирвали путівку у груповий етап (2)
[17 Серпень 2010][Росія]
Бійка на трибунах під час матчу команд третьої ліги Росії (1)
[07 Серпень 2010][Україна]
Тренер "Дніпра" нецензурно відреагував на поразку від "Спартака" у Лізі Європи (1)