Логін:
Пароль:
stu nicholls dot com | menu - skeleton
14:07:15
Шахтар - Марсель - 2:0 (ексклюзив від footb-all.at.ua) (+ВІДЕО ДЕТАЛЬНОГО ОГЛЯДУ МАТЧУ))

Головною метою донеччан - було розкрити слабкі сторни суперника, і не дати їм показати свої. Вони оправдали надії своїх уболівальників.

Головні тренери команд вибрали схожі розстановки, наситити середину поля і виставивши по одному чистому форварду. У «Марселя» це був Ніанг, якого на флангах повинні були активно підтримувати Зендена і Коне, а в центрі творити і руйнувати Шейру, Сана і М'Бамі. І четвірка захисників ростом від 180 см і вище, яка повинна була надійно захищати володіння Стіва Манданда.

Мірча Луческу також наситив середню лінію - Хюбшман, Гай, Жадсон, Фернандіньо, Ілсіньо. Але, звичайно, з таким правим беком, як Срна (більше, ніж беком), Ілсіньо автоматично стає більше, ніж хавбек (якщо не лінується) і цілком може допомагати Луїс Адріано в атаці. Зліва тим же повинен був займатися Фернандіньо, ну і, власне, все що розташовані в центрі гравці, включаючи забівшего в підсумку Хюбшман, повинні були при можливості складати Адріано компанію.

«Шахтар» активно розпочав гру, вийшов такий стартовий натиск, у ході якого «гірники» вирішили перевірити саме марсельський захист. Перший же навіс Срни в штрафну призвів до гольових моментів, але Фернандіньо пробив не дуже сильно. Щоправда, і Манданда м'яч не зафіксував, але захисник вибив м'яч на кутовий. Після кутового і трохи пізніше в штрафну «Марселя» прилетів кілька небезпечних навісів і прострілів, але французи більше бити не дозволяли.

Початок зустрічі однозначно був за нашою командою, яка і розгортайте в атаку дуже швидко й славно, і прессінговала супротивника вже неподалік від його власного штрафного. Один такий випадок привів до другого голевой шансу. У завозилося марсельца відібрали м'яч, Ілсіньо пронісся по правому флангу і віддав в центр вільному Луїс Адріано. У бразильця було багато варіантів продовження атаки, але він, здається, їх не бачив і пробив швидко і не дуже добре. Точніше, зовсім не добре, враховуючи статус матчу та відповідальність кожної такої атаки. В загальному, момент було втрачено.

Спочатку гості зовсім не турбували нашу оборону, так, що Чигринський навіть здійснив вражаючий рейд в чужу штрафну. Але ближче до середини тайму «Марсель» почав потихеньку демонструвати свої ікла. Стандарти давно є коником цієї команди, от після одного з них і був вперше по-справжньому потривожити Пятов. Албанець Сана після навісу Зендена потилиці підрізав м'яч, але воротар «Шахтаря» був напоготові.

Другий і останній момент гостей вийшов пострашніше. Зендена зробив прекрасну передачу врозріз і ось наші центрбекі в ролі наздоганяють (і при цьому, на жаль, недогоняющіх), а Ніанг тікає один на один. Мамаду все ж таки вдалося змістити правіше, але й звідти форвард класно пробив у дальній кут і на виручку Пятов приходить штанга. Спасибі їй за це.

Таким чином, середина тайму пройшла вже без очевидного переваги «Шахтаря», але під кінець тайму наші футболісти знову додали. І забили, заодно нагадавши Ньянгу про старих футбольних правилах, напевно відомих і в Сенегалі. Усе почалося з перебував під кінець Адріано, який став старанніше чіплятися за м'яч. З Адріано все почалося (на лівому фланзі), м'яч облетів штрафну «Марселя» немов Джміль, від Фернандіньо направо до Срне, який у дотик простріл вздовж воріт. Хюбшман навіть не пробив толком, просто підставив ногу, але й Манданда, на наше щастя відповів тим же, у цій суматохе Стів НЕ загреб м'яч під себе, а відпустив і Томаш спокійно добив його в сітку, доопрацьований таким чином епізод і всю атаку до логічного і такого потрібного кінця.

Перевага донецької команди в один м'яч за підсумками першого тайму виглядало цілком логічним. Ну а після перерви можна було зіграти по рахунку, то есть, на контратаках. Важко сказати, свідомо чи відійшли тому «гірники» або їх відсунули і навіть злегка прижали до своїх воріт гості, але початок другого тайму був за «Марселем». Французи явно додали і надавали на наші ворота певний тиск, який матеріалізувалося в кілька моментів. Самий гарний шанс був у Бакара коні, івуаріец заволодів м'ячем у центрі штрафного і цілком міг забивати, але не потрапив у лівий кут, після чого так расстроился, ніби знав, що більше в його команди такого моменту вже не буде. Втім, після кутового непогано пробив головою Сана - але Пятов зіграв відмінно.

З відходом тому головне - не переборщити. І кращий вихід в такій ситуації - це гол на контратаці. Саме це і зробили господарі. Луїс Адріано на правому фланзі змістився в центр штрафного, зігравши в стінку з Фернандіньо, відкинули м'яч Жадсон, якому залишалося потрапити в ціль. Бразилець зробив це бездоганно.

Після цього гра вже стала іншою. І «Марсель» вже не давілось, як раніше, і нашим футболістам втекла і контратакувати пущі колишнього. Легкий склад нашої атакуючий лінії - це головний біль для будь-якої оборони, в тому числі марсельськими. Двічі рахунок можна було збільшувати, а заодно і ховати єврокубкових сподівання французів, але Луіс Адріано  у цьому матчі не щастило. На команду бразилець відіграв корисно, голевой пас, зокрема, віддав, а от з реалізацією власних моментів сьогодні була біда. Один супермомент в першому таймі і два після перерви - хоча б один гол забити, звичайно ж, потрібно було. Але після блискучої передачі Жадсон Адріано пробив у воротаря, а після не менш шикарного паса врозріз від Вілліана Луїс бив вже з більш складного становища, з гострого кута, і знову потрапив в Манданда.

Жаль, що не вдалося добити «Марсель», але відрадно інше - те, що вдалося не пропустити і навіть не дозволити французам створити щось цікаве в атаці до самого кінця зустрічі. Було багато навісів від Вальбуена, марсельци сподівалися використовувати своє вміння зіграти на другому поверсі, але там виявилося досить умільців і в складі «Шахтаря». Сьогодні «гірники» захищались по-європейськи, а атакували по-бразильський і все це виходило - в результаті один з кращих команд Франції переконливо кинена, а донецька команда вперше у своїй історії виявилася так близько до єврокубкових півфіналі.

«Шахтар Д» - «Марсель» - 2:0
 Томаш Хюбшман, 39, Жадсон, 65 --

«Шахтар Д»: Андрій Пятов, Томаш Хюбшман, Жадсон, Олексій Гай, розвал Рац, Дмитро Чигринський, Микола Іщенко, Даріо Срна, Фернандіньо (Маріуш Левандовські, 80), Луїс Адріано (Олександр Гладкий, 89), Ілсіньо (Вілліан, 63 )

«Марсель»: Манданда Стів, Чівеллі Ренато, Тайво Тайе, Хілтон Віторіно, Шейру Бенуа, МИРС Тайрон, Ньянг Мамаду, коні Бакара, Зендена Бодевейн (Самасса Мамаду, 76), Мбамі Модест (Вальбуена Матьє, 68), Цана Лорік

1 SpLAsH   (10 Квітень 2009 17:15:25)
"включаючи забівшего в підсумку Хюбшман, повинні були при можливості складати Адріано компанію." А "забівшего"- це як???

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Автор: Thomma
Форум: Інформація про турніри, рейтинги, їхня статистика.
Опитування

Яким браузером ви користуєтесь??? (для перегляду цего сайту рекомендовано Opera або Mozilla Firefox)

Результат опитування Результати Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосів: 7766
Обговорення на форумі
Матчі
Футбольне відео
[27 Серпень 2010][Ліга Європи]
"Карпати" на останній хвилині вирвали путівку у груповий етап (2)
[17 Серпень 2010][Росія]
Бійка на трибунах під час матчу команд третьої ліги Росії (1)
[07 Серпень 2010][Україна]
Тренер "Дніпра" нецензурно відреагував на поразку від "Спартака" у Лізі Європи (1)