Зробити домашньою Карта сайту Зв'язок з адміністрацією RSS імпорт
Будь-ласка зараєструйтеся
або авторизуйтеся!
Логін:
Пароль:
stu nicholls dot com | menu - skeleton
14:32:46
Україна. Збірна туру
Football.ua визначає кращих гравців 24-го туру чемпіонату України. 

Максим Старцев ( "Таврія") 

Таврії вдалося забити швидкий м'яч у Харкові, і господарі, зрозуміло, більше часу володіли м'ячем і багато атакували. Декілька разів Старцев серйозно вступав у гру, а в інших ситуаціях контролював події у своїй штрафній. 

Даріо Срна (Шахтар) 

Невтомний капітан гірників знову працював за полкоманди. Після єврокубкових битв, більшість гравців не так віддаються боротьбі в чемпіонаті. Але хорвати це не стосується жодним чином. 

Мілан Обрадовіч (Металіст) 

Залишившись без свого постійного партнера по центру оборони саме капітан харків'ян цементувати гру в цій зоні. Ворскла багато атакувала, але кількість небезпечних ситуацій було не дуже великим. 

Олександр Яценко (Чорноморець) 

Чорноморець програвав Львову та у володінні м'ячем, і по часу проведеному в атаці. Однак у своїй штрафній Яценко і компанія опонентові не дали господарювати. 

Віталій Денисов (Дніпро) 

В обороні практично не помилявся і в атаку ходив регулярно і дуже небезпечно для оборони супротивника. 

Олексій Курилов (Зоря) 

Вийшов на незвичній для себе позиції, однак не стушевался. Практично вигубимо швидкі перепасовкі і переходи з оборони в атаку гравців Карпат. 

Сергій Закарлюка (Арсенал) 

Арсенал просто мнеться супротивника на своєму полі, і саме Закарлюка був заводилой всієї цієї канитель. Віддав відразу два голевые передачі та ще декілька його партнери просто не використовували. 

Доріан Бюлюкбаші (Кривбас) 

Його передача на Мотуз, після якої рахунок у матчі був відкритий - це щось неймовірне. Від гравця з середняка чемпіонату таке рідко побачиш. Та й взагалі провів поєдинок здорово. 

Желько Любеновіч ( "Таврія") 

У всіх трьох мячах своєї команди прийняв безпосередню участь. Забив сам, віддав гольових Ковпака, а також вивів один на один Голайдо, який уже віддавав на порожні ворота Ідахору. Серб останнім часом хорош. 

Олександр Гладкий (Шахтар) 

Незважаючи на те, що гол йому так і не вдалося забити (все-таки в першому випадку автогол Чечера чистої води), був помітний і корисний. Зрештою, саме він асистував Хюбшману. Так що дві гольових ... 

Володимир Гоменюк (Дніпро) 

Якби в Україні присуджувати приз за найбільшу старанність, то форвард Дніпра легко б усіх випередив. А тепер він ще й забивати став. Причому, які важливі м'ячі. 

Football.ua