"Атлетико" влаштував супервечірку у Монако - Все про футбол - інформаційний інтернет портал
stu nicholls dot com | menu - skeleton
09:51:12
"Атлетико" влаштував супервечірку у Монако
"Інтернаціонале" - "Атлетико" 0:2
Голи Хосе Антоніо Рейєса та Серхіо Агуеро дозволили мадридському клубу перемогти італійського гранда і вперше в своїй історії заволодіти Суперкубком УЄФА.

Напружена битва в Монако за Суперкубок УЄФА завершилася виграшем мадридського "Атлетико". Переможець Ліги Європи, у складі якого голами відзначилися Хосе Антоніо Рейєс та Серхіо Агуеро, поклав на лопатки тріумфатора Ліги чемпіонів - "Інтернаціонале".

Свій перший міжнародний матч під орудою Рафаеля Бенітеса міланська команда почала, не витрачаючи часу на розвідку. Найкращий півзахисник минулого єврокубкового сезону Уеслі Снейдер вже на першій хвилині завдавав удару, перебуваючи під гострим кутом до воріт, але не влучив у ціль.

Не встиг "Атлетико" перевести подих, як "Інтер" знову змусив здригнутися трибуни "Луї II". Цього разу після прострілу Самуеля Ето'о до м'яча приклався ще один лауреат сезону-2009/10 Дієго Міліто. Найкращому форварду та найкориснішому гравцю континентальних змагань не вистачило лише трохи, аби відкрити рахунок. Майже відразу пробивав Естебан Камб'яссо, однак і йому не пощастило.

Мадридці вирішили не залишатися в боргу і відповіли гострим контрвипадом. Двоходівка за участі Дієго Форлана та Сімау завершилася навісом у карний майданчик, де Серхіо Агуеро у боротьбі з опікуном ледве не дотягнувся до м'яча. Тепер вже "нерадзуррі" мали дякувати Фортуні.

Наступного небезпечного моменту глядачам довелося чекати хвилин двадцять, упродовж яких, утім, напруга не спадала. Команди безперервно шукали шляхи до воріт суперників, одначе до ударів справа доходила рідко. Нарешті на 28-й хвилині шанс відзначитися отримав захисник "Інтера" Вальтер Самуель. Після кутового, виконаного Снейдером, аргентинець вистрибнув вище за всіх, але пробив занадто високо.

Другу половину зустрічі претенденти на трофей почали обережно. Відчувалося, що один гол може кардинально змінити хід подій. І незабаром взяття воріт відбулося! Голкіпер італійського клубу Жуліо Сезар, який перед цим не без труднощів впорався з "пострілами" Рейєса та Агуеро, все-таки був змушений витягнути м'яч із сітки власних воріт.

Солодка парочка Рейєс - Агуеро, незважаючи не щільну опіку оборонців "Інтера", оформила на 62-й хвилині ефектну "стіночку", внаслідок якої іспанець опинився на ударній позиції. Не вагаючись, він метрів з семи спрямував м'яча під опорну ногу бразильського воротаря - 1:0.

Майже відразу Кіке Санчес Флорес замінив автора голу, проте Бенітес зреагував ще швидше, прибравши з поля хавбека Деяна Станоквича та випустивши нападника Горана Пандева. Утім, істотні дивіденди ця рокіровка принесла італійцям пізніше - вже після того, як "Атлетико" спромігся втілити у гол свою чергову контратаку.

На 83-й хвилині Сімау пройшов лівим флангом і виконав фантастичний простріл. Ані голкіпер, ані його партнери до м'яча не дотягнулися, проте Агуеро невимушено, наче на тренуванні, закотив його в сітку. Крістіан Ківу, котрий даремно намагався наздогнати аргентинця, лише розвів руками.

Спроби чемпіона Італії врятувати матч виглядали не дуже переконливо, одначе на 90-й хвилині можливість відновити інтригу у чорно-синіх все-таки з'явилася. Рауль Гарсія наступив на ногу Пандева, і Массімо Бузакка призначив пенальті. Міліто бив у кут, не незручній для де Хеа висоті, але молодий воротар продемонстрував дива реакції та відвів загрозу. За деякий час свисток Бузакки пролунав знову - задля того, щоб проголосити мадридський "Атлетико" володарем Суперкубка УЄФА.
Категорія: Інше | Переглядів: 410 | Додав: Rooney | Джерело: УЕФА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Опитування

Яким браузером ви користуєтесь??? (для перегляду цего сайту рекомендовано Opera або Mozilla Firefox)

Результат опитування Результати Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосів: 7766
Обговорення на форумі
Матчі
Футбольне відео
[27 Серпень 2010][Ліга Європи]
"Карпати" на останній хвилині вирвали путівку у груповий етап (2)
[17 Серпень 2010][Росія]
Бійка на трибунах під час матчу команд третьої ліги Росії (1)
[07 Серпень 2010][Україна]
Тренер "Дніпра" нецензурно відреагував на поразку від "Спартака" у Лізі Європи (1)