stu nicholls dot com | menu - skeleton
16:46:46
Девич робить справу красиво
"Омонія" - "Металіст" 0:1
Прекрасний гол Марко Девича у Нікосії приносить команді Мирона Маркевича надважливу перемогу.

Бронзовий призер чемпіонату України харківський "Металіст" у стиковому раунді Ліги Європи УЄФА схрестив шаблі з кіпрською "Омонією", котра на міжнародній арені стартувала з другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. У першому матчі, що проходив у Нікосії, підопічні Мирона Маркевича здобули надважливу перемогу завдяки голу Марко Девича.

Команди розпочали гру дуже жваво, причому перші чверть години пройшли за переваги господарів. Вони діяли доволі розкуто, демонструючи швидкий перехід від оборони до атаки. З таким перебігом подій логічним стало те, що перший небезпечний момент створила саме "Омонія". Леандро головою відпасував на Міхаліса Константіну, котрий сходу пробив низом у лівий кут, але м'яч розминувся зі стійкою. Невдовзі рахунок міг відкривати Ефстатіос Алонефтіс - він прорвався до воріт Максима Старцева, але не зумів належним чином обробити м'яч.

Згодом, оговтавшись, слобожани почали диктувати свої умови, і результат не змусив себе довго чекати. Господарі дещо втратили пильність, а українець сербського походження Марко Девич на 24-й хвилині отримав пас зліва від Фініньо і з-за меж карного майданчика завдав невідпорного удару - 1:0. За кілька хвилин Девич міг оформити дубль, якби його спроба головою була більш точною.

Ближче до перерви чинний чемпіон Кіпру схаменувся, ніби згадавши, що він на рідному стадіоні. Тоді підопічні Мирона Маркевича ледь не пропустили. Неподалік власного штрафного Едмар припустився помилки, а Андреас Авраам перехопив м'яч та попрямував до воріт. Його удар заблокували, після чого за мить пробив вже Леандро, але і його спроба успіхом не увінчалась.

У другому таймі господарі й не думали збавляти обертів. На 56-й хвилині блискучий удар головою вдався Константіну, але Старцев не менш ефектно його парирував. Через деякий час Георгіос Ефрем, котрий вийшов на заміну, виконав простріл справа, але меткому Константіну не вистачило дещиці, аби його замкнути.

Ближче до кінця гравці "Омонії" створили ще декілька гострих моментів біля воріт суперника, але відзначитися їм так і не вдалося. Харків'яни ж, котрі вирішили пожертвувати видовищною грою заради збереження своєї переваги, у гарному настрої повертаються додому.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 319 | Додав: Rooney | Джерело: УЕФА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

[27 Серпень 2010][Ліга Європи]
"Карпати" на останній хвилині вирвали путівку у груповий етап (2)
[17 Серпень 2010][Росія]
Бійка на трибунах під час матчу команд третьої ліги Росії (1)
[07 Серпень 2010][Україна]
Тренер "Дніпра" нецензурно відреагував на поразку від "Спартака" у Лізі Європи (1)