Пароль:
stu nicholls dot com | menu - skeleton
09:50:40
Гент розгромленний в Києві!
Динамо домоглось впевненої перемоги у першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Єврокубковий сезон для українських клубів триває. При цьому все поки відбувається найкращим чином. Після перемог Карпат у двох матчах із Рейк'явіку засмученими нашу країну залишили і футболісти Гента.

Наставник бельгійського клубу Френкі Дюрі абсолютно не лукавив на вчорашній прес-конференції, називаючи Динамо "великим фаворитом" протистояння. Об'єктивно оцінюючи силу своєї команди, в Києві Дюрі міг сподіватися тільки на вдачу. А її, на жаль для вболівальників Буйволів, "пані" була на боці господарів арени.

Валерій Газзаєв після профілактики і матчу з Металістом повернув до стартового складу Артема Мілевського. Залишився задоволений російський фахівець грою Гармаша, який у центрі поля склав тріо з Вукоєвичем і Єременко. Зоряний новачок Факундо Бертола залишився на лавці. Як і Роман Зозуля, прекрасно попрацював у харківському поєдинку.

З перших хвилин Динамо позначило, хто на полі господар. Ініціативу до своїх рук (або ніг, як кому зручніше) кияни прибрали зі стартового свистка Вільяма Коллама. Тактика дрібного фолу від бельгійців спрацьовувала лише до пори до часу. Бо вже на 19-й хвилині Андрій Ярмоленко відрив рахунок. Часто критикований нападаник підібрав м'яч після не найвдаліших дій Йоргачевіча (кіпер Гента вийшов на перехоплення м'яча після передачі на Гармаша і випустив круглого), пішов від захисника і з розвороту з лінії штрафної відправив ігровий снаряд за призначенням.

Практично відразу Гент створив єдиний небезпечний момент біля воріт Бойко (нещодавно підписаний Коваль залишився на лавці запасних). Після подачі з кута поля Майра скинув м'яч на когось з партнерів, який і переграв Дениса з близької відстані. Однак суддівська бригада абсолютно справедливо зафіксувала фол в атаці (відразу два гравця Буйволів порушували правила).

Ще до перерви Данило Сілва та Ярмоленко могли подвоювати перевагу своєї команди, проте не зуміли реалізувати прекрасні можливості. Удар бразильця головою Йоргановіч відбив, а Андрій сам не потрапив у ворота.

Після нетривалого відпочинку хід гри не змінився зовсім. Динамо, яке втратило через невелике (принаймні, так здалося на перший взляд) пошкодження Мілевського, продовжувало контролювати хід гри і створювати небезпечні моменти біля воріт Гента. Переконливо в центрі поля виглядав молодий Гармаш, хороші передачі віддавав Єременко, був активним попереду Шевченко.

Капітан Динамо довго не міг реалізувати свої шанси, проте у результаті все ж таки був винагороджений за свою активність забитим м'ячем. На 80-й хвилині Шева обігрався з Гармашем у коротку "стінку" і гострого кута відправив м'яч повз безпомічного Йоргановіча. А вже в компенсований арбітром час своє ім'я на табло записав і що з'явився на полі Зозуля. Після передачі Шевченка він по правому флангу вийшов на ворота бельгійської команди і легко забив третій м'яч динамівців.

3:0 - впевнена перемога Динамо в першому матчі. Вихід у наступний раунд киянам практично забезпечений. Тільки от осадок невеликий залишився - чи дійсно варто було на 90-й хвилині міняти молодого Бертола, який тільки-тільки приживається в команді? Шкода хлопця, намагається адже ...

Динамо - Гент 3:0
Голы: Ярмоленко, 19, Шевченко, 80, Зозуля, 90+2

Динамо: Бойко, Данило, Бетао, Михалик, Маграо, Вукоевич, Еременко (Зозуля, 76), Гармаш, Шевченко, Ярмоленко, Милевский (Бертольо, 50; Алмейда, 90)

Гент: Йоргачевич, Майрі (Смолдерс, 73), Дуарте, Ханствайт, Гронден, Лейе (Арбайтман, 59), Вілс, Тейс, Лепоінт, де Смет (Кулібалі, 83), Эль Ганассі

Категорія: Ліга Чемпіонів | Переглядів: 299 | Додав: GeRtZ | Джерело: Футбол
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Автор: Thomma
Форум: Інформація про турніри, рейтинги, їхня статистика.
Опитування

Хто стане володарем Золотого м'яча 2010?

Результат опитування Результати Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосів: 227
Обговорення на форумі
Матчі
Футбольне відео
[27 Серпень 2010][Ліга Європи]
"Карпати" на останній хвилині вирвали путівку у груповий етап (2)
[17 Серпень 2010][Росія]
Бійка на трибунах під час матчу команд третьої ліги Росії (1)
[07 Серпень 2010][Україна]
Тренер "Дніпра" нецензурно відреагував на поразку від "Спартака" у Лізі Європи (1)