Пароль:
stu nicholls dot com | menu - skeleton
23:44:53
Маленьке диво Кержакова
Відкривши рахунок у самому дебюті поєдинку з французьким "Осером", пітерський "Зеніт" не зміг розвинути перевагу, задовольнившись мінімальною перемогою. Автором єдиного гола став Олександр Кержаков.

У порівнянні з суботнім матчем проти московського "Динамо" наставник "Зеніту" Лучано Спаллетті вніс дві зміни в стартовий склад. Центральний захисник Ніколя Ломбартс і хавбек Ігор Денисов вийшли на поле з перших хвилин, відправивши у запас Фернанду Мейру та Костянтина Зирянова. А ось зв'язка нападників залишилася такою самою - Данко Лазович й Олександр Кержаков.

Цей дует блискуче проявив себе вже на третій хвилині. Серб виконав навіс з лівого флангу, а росіянин, звільнившись від опіки опонентів, головою поцілив у дальній кут - 1:0. По завершенні півгодини господарі отримали відмінну можливість подвоїти рахунок. Після передачі Олександра Анюкова і помилки французького голкіпера Олів'є Сорена Роман Широков не зумів потрапити в створ з близької відстані.

На 37-й хвилині Кержаков випробував щастя потужним ударом зі штрафного - Сорен врятував свою команду. Захопившись атакою, під завісу тайму "Зеніт" ледь не пропустив. Денніс Олієш перевірив на міць поперечину воріт В'ячеслава Малафєєва.

Початок другої половини знову залишився за невським клубом. Ефектну комбінацію за участю Данні і Кержакова завершував Широков, але влучив у захисника. "Осер" відповів не менш небезпечним випадом - польський форвард Іреніуш Єлень вискочив на рандеву з Малафєєвим, проте перекинув м'яч і через нього, і через ворота. Трохи пізніше Єленю знову дозволили пробити - Малафєєв перевів м'яч на кутовий. "Зеніт" явно знітився, гравці почали грішити неточними передачами, викликаючи роздратування Спаллетті.

Заключний відрізок зустрічі виявився небагатим на гольові моменти. Господары, віддавши перевагу, не стали гнатися за журавлем у небі, а погодилися на синицю в руках - скромну перемогу. Завдання-мінімум росыйська команда виконала - забила і не пропустила. Втім, у другому поєдинку, який відбудеться через вісім днів, "Зеніту" доведеться дуже непросто. Вдома французи традиційно виглядають на голову сильніше.
Категорія: Ліга Чемпіонів | Переглядів: 296 | Додав: Rooney | Джерело: УЕФА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

[27 Серпень 2010][Ліга Європи]
"Карпати" на останній хвилині вирвали путівку у груповий етап (2)
[17 Серпень 2010][Росія]
Бійка на трибунах під час матчу команд третьої ліги Росії (1)
[07 Серпень 2010][Україна]
Тренер "Дніпра" нецензурно відреагував на поразку від "Спартака" у Лізі Європи (1)