Нігерія – третя на Кубку Африки - Все про футбол - інформаційний інтернет портал
Нігерія – третя на Кубку Африки
В матчі за третю сходинку на Кубку Африки, що добігає до свого завершення в Анголі, сьогодні зустрілися невдахи півфіналів, збірні Алжиру та Нігерії. Так, нагадаємо, на шляху до фіналу Алжир зазнав розгрому від Єгипту, залишившись в меншості та пропустивши м’яч з пенальті, алжирці не змогли нічого протиставити супернику і програли з рахунком 0:4, а Нігерія у напруженому протистоянні з рахунком 0:1 поступилася Гані.
Перший тайм матчу розпочався в повільному темпі, нібито це не матч за третє місце Кубка Африки, а проста товариська гра. Ці команди на стадії групового раунду та плей-офф грали швидше та із збільшою кількістю небезпечних моментів біля воріт суперників. А сьогодні перша половина зустрічі пройшла зовсім не весело: був створений, якщо можна його з натяжкою назвати, небезпечний момент біля воріт Алжиру, але на одинадцятій хвилині після передачі Уче Обінна досить довго готувався до удару і Реда Бабуче встиг заблокувати удар. То ж на перерву команди пішли за закономірних нулів на табло.
Після відпочинку збірна Нігерії загострила гру на полі, що принесло більше задоволення глядачам. Адже такий нудний футбол, як в першому таймі, було складно дивитися. І от активність нігерійців було винагороджено. Спочатку нападник міланського «Інтера» Віктор Обінна влучив в перекладину воріт Алжира, коли добивав після гарматного пострілу Тайво із сорока метрів. А на 55-ій хвилині передача Кану знайшла Обінну, який на високій швидкості пробіг захисників суперника і пробив мимо голкіпера в нижній кут воріт Алжира.
Відразу після пропущеного голу наставник Алжира провів дві заміни для зміни малюнку гри своєї команди. Але це не вплинуло на гру нігерійців: особливої небезпеки не вдавалося створити біля воріт Вінсента Енієма. Збірна Нігерії старалась більше володіти м’ячем, що їм чудово вдавалося. А суперник, залишаючись без м’яча, особливо успіхів у його відборі не мав. То ж в такому ритмі подій матч за третє місце на Кубку Африки і завершився. Збірна Нігерії стала третьою на даному турнірі. До речі єдиний представник української Прем‘єр-ліги, гравець київського «Динамо», Аїла Юссуф до заявки збірної Нігерії на звітний матч взагалі не потрапив.

Нігерія – Алжир 1:0 (0:0) (Обінна, 55)
Нігерія: Еньєма, Одіа, Шітту, Онєкачі, Тайво, Кайта, Кану (Обі Мікел, 78), Олофінджана, Обінна, Еду (Одемвінгі, 81), К. Уче (Мартінс, 65).
Алжир: Земмамучі, Рао, Зоуі, Бугерра, Бабуче, Мансурі, Йєбда, Буазза (Абдун, 59), Меньї (Зіайя, 59), Зіані, Абдель Гезаль (Саіфі, 85).

Категорія: Інше | Переглядів: 344 | Додав: Viktor | Джерело: Спортивна Кіровоградщина
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

[27 Серпень 2010][Ліга Європи]
"Карпати" на останній хвилині вирвали путівку у груповий етап (2)
[17 Серпень 2010][Росія]
Бійка на трибунах під час матчу команд третьої ліги Росії (1)
[07 Серпень 2010][Україна]
Тренер "Дніпра" нецензурно відреагував на поразку від "Спартака" у Лізі Європи (1)