"Севастополь" - "Металіст" - 0:0 - Все про футбол - інформаційний інтернет портал
"Севастополь" - "Металіст" - 0:0
Повернення Жажі не допомогло харків'янам забити у ворота "Севастополя".

Перший тайм матчу розпочався за 40-градусної спеки, тому великих швидкостей від гравців годі було очікувати. "Металіст" на правах явного фаворита більше контролював м'яч, в той час як севастопольці думали тільки про захист своїх воріт. Щільність оборони господарів не дозволила "Металісту" створити багато гольових моментів, але шанси аби забити все ж були. На 13-й хвилині мав забивати Едмар після навісу Жажі, проте вистрілив невдало. На 28-й хвилині з 35-ти метрів пробив уже сам Жажа - Сокоренко витягнув м'яч у нижньому куті воріт. А ближче до перерви класний удар зльоту вдався Фініньо - Сокоренко знову рятує свою команду. Севастопольці за тайм відповіли хіба що трьома кутовими, після одного з яких з-за меж штрафного сильно але неточно пробив Ференчак.

Другу половину гри знову активніше розпочали харків'яни. Кілька разів пробивав Фініньо, небезпечно прострілював Віллагра, але по-справжньому гольових моментів "металісти" створити так і не спромоглися. Не вплинули на хід поєдинку й поява на полі нових форвардів - Девіча та Давидова - захист "Севастополя" зіграв бездоганно. Самі ж кримчани по перерві значно посміливішали і навіть провели кілька контратак. Проте й захист "Металіста" у відповідальні моменти не дав засумніватися у своїй кваліфікації. На останніх хвилинах гри севастопольці змогли завдати небезпечного удару: це Жабокрицький стріляв з 19-ти метрів, але Горяінов парирував цей удар.

Зважаючи на перебіг цього матчу, що відбувався за аномальної спеки, результат в принципі виявився закономірним. Команди не вразили в атаці, а забити без створення гольових моментів неможливо. Що цікаво, абсолютний дебютант прем'єр-ліги "Севастополь" не пропускає у двох матчах поспіль. Хоча і не забиває теж. "Металіст" у двох кримських матчах непереконливо відіграв в атаці. І якщо "Таврії" забити вдалося, то ворота "Севастополя" залишилися "сухими". Команді Маркевича все ж не вдалося вивезти з Криму 6 запланованих очок.
Категорія: Україна | Переглядів: 215 | Додав: Rooney | Джерело: 24
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

[27 Серпень 2010][Ліга Європи]
"Карпати" на останній хвилині вирвали путівку у груповий етап (2)
[17 Серпень 2010][Росія]
Бійка на трибунах під час матчу команд третьої ліги Росії (1)
[07 Серпень 2010][Україна]
Тренер "Дніпра" нецензурно відреагував на поразку від "Спартака" у Лізі Європи (1)