"Тоттенхем" відскочив у Швейцарії - Все про футбол - інформаційний інтернет портал
stu nicholls dot com | menu - skeleton
16:07:30
"Тоттенхем" відскочив у Швейцарії
"Янг Бойз" - "Тоттенхем" 3:2
Два виїзних голи врятувати надії "шпор", які вже на 28-й хвилині програвали три м'ячі.

"Янг Бойз" у рідних стінах переграв англійський "Тоттенхем" з результатом 3:2, але голи, що швейцарці пропустили вдома, можуть дорого коштувати їм у матчі-відповіді в Лондоні.

Ще до середині першого тайму господарі забили три голи зусиллями Сенада Лулича, Анрі Б'єнвеню та Ксав'є Хохштрассера, але м'ячі Себастьєна Бассонга та Романа Павлюченка повернули інтригу до цього протистояння.

Рахунок був відкритий на четвертій хвилині. Щоправда, в тому епізоді не обійшлося без везіння, адже кількома секундами раніше до Лулича м'яч відскочив від спини Аммара Джемаля після удару Тьєррі Дубаї. Слід відзначити, що на перших хвилинах оборона гостей не виглядала осередком надійності та допускала помилку за помилкою.

Незабаром лондонці мали шанс встановити рівновагу, але воротар Марко Вольфлі впорався з ударом Джованні дос Сантоса. На 13-й хвилині господарі подвоїли результат. Це Дубаї зробив чудову передачу на Анрі Б'єнвеню, який не промахнувся після виходу віч-на-віч із воротарем гостей Еурельо Гомесом. Відзначимо, що саме дії цих гравців допомогли швейцарцям відсвяткувати перемогу над "Фенербахче" у попередньому раунді Ліги чемпіонів.

"Шпори" намагалися будь що скоротити відставання, проте в них майже нічого не виходило. Можна згадати лише гостру передачу Романа Павлюченка на Джермейна Дефо. Але в тому епізоді захисник господарів Крістоф Шпіхер не дозволив відзначитися форварду збірної Англії. В той же час біля інших воріт міг краще розпорядитися передачею Лулича Хохштрассер. Втім, Ксав'є незабаром реабілітувався, пробивши Гомеса після пасу Морено Костанцо - 3:0.

"Янг Бойз", який не надто вдало стартував у чемпіонаті Швейцарії, домінував на полі. Однак "Тоттенхем", котрий у минулому сезоні Прем'єр-ліги фінішував четвертим, знайшов у собі сили виправити становище. Чималу роль у цьому зіграли заміни Гаррі Реднаппа, який після перерви кинув у бій Ніко Кранчара та Роббі Кіна. Хоча ще за кілька хвилин до цього гості скоротили розрив після голу Бассонга, котрий з головою замкнув передачу Бейла з кутового.

Після відпочинку Павлюченко міг забити другий м'яч, але трохи не встиг на передачу того ж Бейла. Трохи пізніше невдало пробив вже Б'єнвеню. Врешті решт, якщо ближче до завершення Вольфлі впорався з "пострілом" того ж Павлюченка після контратаки, то за сім хвилин до фінального свистка він виявився безсилим після удару нападника збірної Росії у правий верхній кут.
Категорія: Ліга Чемпіонів | Переглядів: 279 | Додав: Rooney | Джерело: УЕФА
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Опитування

Хто стане володарем Золотого м'яча 2010?

Результат опитування Результати Всі опитування нашого сайту Архів опитувань

Всього голосів: 227
Обговорення на форумі
Матчі
Футбольне відео
[27 Серпень 2010][Ліга Європи]
"Карпати" на останній хвилині вирвали путівку у груповий етап (2)
[17 Серпень 2010][Росія]
Бійка на трибунах під час матчу команд третьої ліги Росії (1)
[07 Серпень 2010][Україна]
Тренер "Дніпра" нецензурно відреагував на поразку від "Спартака" у Лізі Європи (1)