Board Index

Icon Міні-профіль

Гість
Повідомлення:

Група:
Гості
Час: 13:40:28
Добрий день! Ми раді вас бачити! Будь-ласка зараєструйтеся або авторизуйтеся!
Логін:
Пароль:

Icon Футбол в Україні

Україна. Прем'єр-Ліга
Оновлено
  10.08.2010, 13:15  
  Команда І О
1   Дніпро  5  15
2   Шахтар  5  13 
3   Динамо К  5  13 
4   Ворскла  5  10 
5   Карпати  5  8 
6   Металіст  5  7 
7   Кривбас  5  6 
8   Арсенал К  5  6 
9   Зоря  5  5 
10   Ілічівець  5  5 
11   Севастополь  5  5 
12   Таврія  5  4 
13   Металург Д  5  4 
14   Волинь 5  4 
15   Металург З  5  2 
16   Оболонь  5  2 

Icon Знайшли помилку?

Виділить помилку мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.
Зробимо мову чистішою!

Icon Реклама

РЕКЛАМА

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все про футбол » Історія » Історія футболу
Історія футболу
kakaДата: Четвер, 08 Липня 2010, 16:16:16 | Повідомлення # 1
Група: АДМІН
Повідомлень: 1346
Репутація: 39
Медалі:
Адміну За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі За 1000 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Країна: Україна Україна
Статус: Offline
Сучасна історія футболу налічує майже 150 років. Вона почалася в 1863 році в Англії, коли регбі і футбол здобули незалежність один від одного і вперше в світі була заснована футбольна організація - Футбольна Асоціація Англії. Регбі і футбол виникли від загального кореня і відбрунькувалися від одного і того ж дерева. Їх рання історія налічує цілу дюжину різних ігор, що відрізняються один від одної до певної міри, з якими пов'язані історичний розвиток футболу, і від яких, фактично, футбол відбувся.

Ігри, віддалено нагадують сучасний футбол, існували досить давно у різних народів. Існують докази, що гра ногою в м'яч налічує тисячі років, і немає ніяких підстав вважати, що в ті часи грати з м'ячем у руками вважалося більш природним. Зовсім навпаки, не кажучи вже про абсолютну необхідность грати ногами в такій жорсткій боротьбі за м'яч, часто без будь-яких правил, загальновизнаним вважалося правило, що вміння контролювати м'яч ногами було справою надзвичайно складною і тому вимагало спеціальної техніки і таланту.

Найбільш ранній тип гри, про який залишилися наукові свідчення про використання техніки володіння м'ячем, відноситься до другого і третього сторіччя до нашої ери. Військовий статут, який відноситься до періоду правління династії Хан, містить в собі виконання фізичних вправ "Тзу Чу". Він складався в ударах ногами по м'ячу, наповненого волоссям і пір'ям, крізь отвір шириною всього лише 30-40 см для потрапляння в невелику сітку, закріпленої між двома довгими бамбуковими палицями - трюк, який вимагав великої майстерності і вишуканої техніки. Існував також різновид цієї вправи, відповідно до якого гравцю не дозволялося наносити удари в ціль вільно, а він повинен був використати ноги, груди, спину і плечі і в той же час намагатися протистояти своєму опонентові. Користуватися руками не дозволялося. Майстерність володіння м'ячем відомих на сьогодні футболістів не є щось раніше невідоме, як деякі можуть це собі уявити.

Інша форма гри, також відбулася на Сході, була японська "Кемарі", яка виникла, приблизно, на 500-600 років пізніше і яка існує на сьогоднішній день. Цей вид гри в м'яч, набагато менш видовищний, але більш манірний і величний, вимагав певної техніки, але не був настільки змагальним по відношенню до китайської гри і не мав найменшої ознаки боротьби за контроль м'яча. Гравці перекидали м'яч між собою на порівняно невеликому просторі, намагаючись не дати м'ячу торкнутися поверхні землі.

У Греції гра "Епіскірос", яка слабко збереглася і в наші дні, була більш динамічніша, так само як і римська гра "Харпастум". У останню грали дві команди невеликим м'ячем, змагаючись на полі прямокутної форми. М'яч поміщали на лінії в центрі майданчика. На обох кінцях майданчика за спиною у гравців, кожен з яких стояв на відведеному йому місці, проводили ще по лінії. За ці лінії належало занести м'яч, причому зробити дану дію зручніше, лише розштовхуючи гравців команд. Кожен гравець мав власну тактичну установку і глядачі виявляли галасливий інтерес до подій на полі і результату.

Значення ніг у грі була настільки незначна, що практично не мала значення. Ця гра залишалася популярною до 700 або 800 років. Римляни принесли її з собою до Англії, але навряд чи її можна розглядати як попередницю сучасного футболу. Те ж саме відноситься і до "Херлінгу", іншої популярної гри серед населення Шотландії, в яку продовжують грати в наші дні в Корнуела (графство в Англії) та Ірландії. Можливо, вплив позначився (вищезазначених ігор), але, безсумнівно, головний розвиток футболу, з яким ми сьогодні знайомі, стався в Англії і Шотландії.

Гра, яка існувала на Британських островах з 8 до 19 століття, мала значні різновиди місцевих і регіональних варіантів, яка згодом вирівнялася й упорядкувалася, сформувавши Асоціацію футболу і регбі. Вона практично повністю відрізнялася від усіх вищезазначених форм гри в м'яч - більш безладна, більш запекла, більш спонтанна, і, звичайно, у грі брали участь необмежена кількість гравців. Часто ігри приймали форму змагань з високим накалом боротьби між жителями сільської громади чи міста - на головних вулицях, площах, ринкових ділянках. Дозволялися удари, бодання і стусани ногами, а також інші нині заборонені прийоми. Наприклад, відповідно до давньої інструкції із міста Воркінгтона, дозволялося використовувати будь-які засоби для того, щоб вразити ворота суперника, за винятком навмисного чи неумисного вбивства.

У 1314 році лорд-мер Лондона вважав за потрібне видати указ, що забороняє футбол в межах міста через шум, який супроводжував проведення ігор. Порушникам цього закону загрожувало тюремне ув'язнення. Король Едуард III прийняв надзвичайно суворі заходи для заборони футболу, який розцінювали як порушення громадського порядку. У той же час подібні заходи були прийняті у Франції.

Під час столітньої війни між Францією і Англією з 1338 до 1453 року двір королів також був неприхильно розташований до футболу, хоча у кожного з них були свої міркування. Едуард III, Річард II, Генріх IV і Генріх V ввели судове переслідування гри, оскільки захоплення футболом їхніми підданими відволікала їх від більш корисних вивчень військових ремесел, особливо стрільби з лука, яка відігравала важливу й значиму роль в англійській армії в той час.

Всі королі Шотландії в 15 столітті вважали за необхідне забороняти і переслідувати футбол в судовому порядку. Особливо відомим став указ, виданий парламентом під головуванням Джеймса I, який свідчив: "Нікому не дозволяється грати у футбол". Але всі ці спроби були практично безрезультатні.

Низка заборон і судових рішень, іноді жорстоких, іноді помірних, неззаперечно показують величезну популярність футболу, навіть коли органи влади ставилися до нього з несхваленням. Постійні безуспішні спроби влади заборонити футбол довели все безсилля влади щодо обмеження футболу. Популярність гри серед простих громадян, їх задоволення від сумбурності і жорсткої боротьби за м'яч зайшла занадто далеко, щоб його можна було викоренити.

Особливу популярність футбол придбав під час правління Єлизавети. Вплив, який ймовірно, зробило особливу роль у посиленні популяризації футболу в Англії, прийшло з італійського ренесансу, особливо з Флоренції, а також з Венеції та інших міст, у яких був свій власний бренд під назвою Кальчо. У порівнянні з Англією гра в Італії проходила більш організовано. Змагання проводилися у святкові дні, під час гри команди носили кольоровий одяг. Це було воістину захоплююче видовище.

Протягом 16 століття футбол в Англії зазнав ще одну серію ворожої критики. З розширенням пуританства, почали лунати вигуки невдоволення з приводу легковажного проведення часу, до якого віднесли і захоплення футболом. Головним приводом для заперечень було те, що футбол порушував спокій громадян в неділю. Подібні нападки були здійснені і проти театру, який суворі пуритани розглядали як джерело неробства і гріха. Це послужило основою для заборони розважальних заходів у неділю. З цього моменту було накладено табу на гру з м'ячем у недільні дні. Дія цього закону тривало понад 300 років до тих пір, коли воно було скасоване, спочатку неофіційно, а потім за згодою Футбольної Асоціації Англії.

Як було сказано, протягом багатьох століть в Англії не спостерігалося якого б то не було прогресу в розвитку футболу. До того ж гра піддавалася постійним заборонам протягом більш ніж 500 років, хоча ніколи і не була повністю скасована. Як наслідок, вона залишалася переважно жорсткою, грубою і безладною. Важливим етапом в історії футболу став початок 19 століття. Футбол у школах отримав широке розповсюдження, особливо у відомих середніх освітніх установах. З цього моменту почався перелом. У цих нових умовах стало можливим здійснювати нововведення і вдосконалення в грі.

До цього діяли правила без будь-яких жорстких обмежень, не існувало якихось єдиних стандартів гри. По суті, кожна школа розвивала і адаптувала свої власні правила, які часом були дуже різними один від одного в різних навчальних закладах. По суті, характер гри залишився той самий, нововведення впроваджувалися головним чином в залежності від стану поля для гри у футбол. Якщо використовувалася мощена твердим покриттям шкільний майданчик, оточена кам'яною стіною, тоді по суті не залишалося вільного місця для гри в футбол без правил (в англійському варіанті mob football). В існуючих обставин, такі школи, як Чартерхауз, Вестмінстер, ЄТОНН і Харроу породили такий тип гри, в якому більше покладалися на майстерність ведення м'яча, ніж на міцну силу, яку вимагала безладна боротьба за м'яч.

З іншого боку, такі школи, як Челтенхем і Рагбі були розташовані до більш жорсткої грі, в якій до м'яча можна було торкатися і навіть брати його в руки. Обом вищезазначеним стилям гри була надана всебічна підтримка, коли в педагогічних колах було визнано, що футбол не є лише приводом повеселитися під час галасливої дитячої гри, а з нього можна одержати вигоду з точки зору виховання. Загальновизнаним був факт, що футбол відволікає увагу від менш бажаних занять, таких як вживання алкоголю та азартних ігор, служить для сприяння і підтримки таких якостей як відданість, благонадійність, взаємодія і шанобливе ставлення до духу колективізму і товариства. До футболу почало формуватися нове ставлення, згодом призвело до культу гри в середніх освітніх установах.

Ігри стали складовою частиною шкільної програми та участь у футбольній грі стало обов'язковим для всіх учнів. Доктор Томас Арнолд, керівник школи в Рагбі, зробив подальші удосконалення в цьому напрямку в 1846 році, сформувавши перші універсальні правила для гри. У будь-якому випадку вони були досить жорсткі, наприклад, вони дозволяли удари нижче коліна суперника за умови, що гравець стоїть на місці і не рухається. Також була дозволена гра рукою після одного пам'ятного випадку, що стався в 1823 році, коли Вільям Веб Еліша, на великий подив гравців його власної команди і суперників, зробив забіг із затиснутим під пахвою м'ячем. Саме після цього випадку дозволялося тримати м'яч в руках. Багато шкіл брали приклад зі школи в Рагбі й адаптували правила, викладені в цьому навчальному закладі. Інші, такі як ЄТОНН, Харроу, Вінчестер, Чартерхауз і Вестмінстер не брали такої форми футболу і віддавали перевагу наносити удари по м'ячу ногами, а тримати м'яч в руках заборонялося.

В історії футболу окремо потрібно виділити події, що відбулися в 1863 році. У Кембриджському університеті, де в 1848 році колишні випускники різних навчальних закладів вже намагалися встановити загальні правила для різних варіантів футболу, виступили з новою ініціативою сформувати нові стандарти і правила, які повинні були стати універсальними для всіх. Саме тоді більшість висловилася проти використання деяких прийомів, таких як підніжка, удари по гомілці, і тому подібне. Більшість учасників також висловили своє несхвалення грою рукою в м'яч і переміщення з ним по полю. Саме після цього учасники, що долучалися до школи з міста Рагбі, покинули засідання. Вони могли б з легкістю відмовитися від такого прийому як удар ногою по гомілці суперника, яке згодом і було заборонено правилами регбі, але вони були не готові відмовитися від права брати м'яч в руки.

Події в Кембриджі були лише спробою залагодити крайні розбіжності в правилах, пов'язані з грою у футбол. Остаточне рішення було прийнято після низки зустрічей, організованих в кінці того ж року (1863) в Лондоні. 26 жовтня 1863 11 клубів і шкіл з Лондона послали своїх представників у Таверну франкмасон. Їх представники мали намір усунути плутанину шляхом прийняття низки фундаментальних правил, прийнятних для всіх сторін, які б регламентували проведення ігор між ними. Ця зустріч ознаменувала народження футбольної асоціації. Безперервні дебати щодо підніжки, ударів по гомілці, гра рукою були всебічно розглянуті на цій і наступних зустрічах, після чого представники консервативного крила стилю регбі остаточно покинули засідання. За будь-яких розкладах вони залишалися в меншості. Вони не хотіли брати участь у грі, яка забороняла підніжки, удари по гомілці, гру рукою. 8 грудня 1863 футбол і регбі відокремилися один від одного. Цей розкол став остаточним шість років потому, коли у футбольні правила був включений пункт, що забороняє будь-яке торкання м'яча рукою(не тільки переміщення з ним по полю).

Через 8 років з моменту заснування Футбольної Асоціації вона вже налічувала 50 клубів. У 1872 році був встановлений стандартний розмір і вагу м'яча. До цього угода про вагу та розмір м'яча досягалася на передматчевих домовленостях зацікавлених сторін, як у випадку з поєдинком між Лондоном і Шефілдом у 1866 році. Це був перший поєдинок, в якому тривалість гри була заздалегідь обмежена 90 хвилин. Перший розіграш кубка з футболу був проведений в 1871 році - першість Футбольної Ассоціаціі.В Англії міжнародні матчі проводилися в той час, коли в Європі мало чули про футбол. Перший з них був зіграний 1872 між Англією і Шотландією.

Несподіване зростання популярності футболу, що супроводжувалося величезними натовпами глядачів, призвів до деяких проблем, з якими інші країни не зустрічалися ще протягом багатьох років. Однією з них стала професіоналізція футболу. Перший крок у цьому напрямку був зроблений в 1879 році, коли команда з Дарвіна, маленького клубу з графства Ланкашир, зуміла двічі зіграти внічию проти, на загальну думку, непереможної команди з випускників Ітонському коледжу в кубку Футбольної Асоціації. Зрештою, відомий клуб з Лондона зумів з третьої спроби здолати своїх непоступливих суперників. Два гравці з команди Дарвіна, Джон Скотс і Сютер Фергус були першими гравцями, які отримали матеріальну винагороду за свій футбольний талант. Ця практика отримала швидке поширення та Асоціація Футболу змушена була легалізувати її в 1885 році.

Після Футбольної Асоціації Англії, слід старої футбольної організацією стала ФА Шотландії (1873), ФА Уельсу (1875), ФА Ірландії (1880). Власне кажучи, протягом багатьох років для Футбольної Асоціації Англії не існувало партнерів з інших країн, з якими можна було проводити зустрічі на міжнародному рівні. Коли 30 листопада 1872 року в Глазго збірна Англії вперше грала проти збірної Шотландії, Футбольна Асоціація Шотландії навіть не існувала - вона була заснована три місяці по тому. Збірній Англії, по суті, протистояв найстаріший клуб Шотландії, Парк Квін.

Розповсюдження футболу поза межами Великобританії, головним чином, завдяки впливу цієї країни в світі, почалося повільно, але дуже швидко набрало чинності і поширилося у всі частини світу. Наступні країни, які сформували національні футбольні асоціації, стали Нідерланди (1989), Данія (1989), Нова Зеландія (1891), Аргентина (1893), Чилі (1895), Швейцарія і Бельгія (1895), Італія (1898), Німеччина і Уругвай (1900), Угорщина (1901), Фінляндія (1907). Коли в травні 1904 року в Парижі була заснована FIFA, її засновниками в той час стали сім країн: Франція, Бельгія, Данія, Нідерланди, Іспанія, Швеція і Швейцарія. Футбольна Федерація Німеччини телеграмою підтвердила своє бажання також приєднатися до цієї організації.

Міжнародне футбольне співтовариство швидко зростало, не дивлячись на те, що зустрічалося з труднощами і невдачами. У 1912 році FIFA налічувала 20 країн учасників. До 1925 року це число зросло до 39, у 1930-рік проведення першого чемпіонату світу з футболу-вона вже налічувала 46 країн, в 1938 52 країни, і в 1950, після тривалої перерви, викликаної другою світовою війною, кількість країн учасників зросла до 68 . Сьогодні FIFA налічує 208 національних федерацій з усіх куточків планети. Зареєстровано більше 300 000 професійних клубів (з яких більше 223 000 тільки в Європі) і більш ніж 1,5 мільйона команд. У футбол грають на планеті близько 250 мільйонів чоловік.
MichaelarendДата: Понеділок, 14 Листопада 2016, 20:20:17 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Гренада Гренада
Статус: Offline
Serwis pol-money.com stworzony zostal, beside pomoc nam pokryc wszelkie nieprzewidziane zobowiazania finansowe. Aby otrzymac potrzebne srodki i oplacic rachunki w terminie, wystarczy jedynie wypelnic prosty wniosek online, co zajmie zaledwie kilka minut. Otrzymanie pozyczki nigdy nie bylo prostsze!
[url=]http://www.pol-money.com/[/url]

thanks on refute

Karta kredyt Karta Kredyt pozyczki pozyczka karta pozyczek internetowych online pozyczki pozyczki online pozyczki bezzaymu osobiscie osobista zaymyzaem dogovordogovor pozyczki Pozyczka kredyt biuro osobiste szafki pozyczki bez kredytu karty poprzez pozyczki w ramach kredytu terminowego jest pozyczka pilnie Krotkoterminowe kredyty pozyczki dlugoterminowej pozyczki bez udzielanie pozyczek bez podania odsetek od kredytow karty kredytowe pozyczki pieniedzy online pozyczki + na mapie pozyczki online darmowe + na mapie pozyczki prywatne pozyczki prywatne pozyczki pozyczki prywatne pozyczki kredyt kredyt kredyt karty pozyczki pieniedzy bez podania + kredyt na karcie nie podajac termin karta pozyczki pilnie nazwac kartke z kredytu srochnozaem pozyczka pozyczki map srochnosrochny kartuzaymy + na + na mapie kredytow natychmiast blyskawicznych pozyczek blyskawicznych pozyczek blyskawicznych Historia kredytu minikredit stawka pieniedzy
goracego pieniadza


http://www.pol-money.com/
GentovДата: Середа, 01 Березня 2017, 01:42:03 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Казахстан Казахстан
Статус: Offline
Админ сайта http://prosmibank.ru/ идиот!

Додано (01 Березень 2017, 01:35:47)
---------------------------------------------
Админ сайта http://prosmibank.ru/ идиот!

Додано (01 Березень 2017, 01:42:03)
---------------------------------------------
Админ сайта http://prosmibank.ru/ идиот!

ManuelJoisaДата: Неділя, 05 Березня 2017, 11:17:37 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 261
Репутація: 0
Медалі:
За 250 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Країна: Сан-Марино Сан-Марино
Статус: Offline
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговор чтобы муж не изменял
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговор на замужество
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговоры на новолуние
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]приворот на соль
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговор от сглаза
[/url]
тайны заговора

приворот на бумаге

заговор на сдачу экзамена

заговор от боли

заговор от головной боли

Додано (05 Березень 2017, 11:17:37)
---------------------------------------------
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговор на деньги с лавровым листом
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговор на удачу в лотерее
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговоры ясновидящей анастасии
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]приметы и заговоры на рождество
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговор на работу
[/url]
сильный приворот на рождество

заговор на быструю продажу квартиры

сильный заговор на удачу

заговор чтоб любимый любил

заговоры в новый год на богатство

DavidgumДата: Середа, 15 Березня 2017, 13:09:12 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Алжир Алжир
Статус: Offline
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговор на карты
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговоры в рождество христово
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]сильный приворот на рождество
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]неусыпаемая псалтырь чтобы снять с человека порчу
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]сексуальный приворот женатого
[/url]
цыганские привороты

заговор на продажу квартиры

как определить приворот у мужчины

заговоры в новый год на деньги

как вернуть любимого человека молитвами отзывы
derekvg18Дата: Середа, 01 Вересня 2021, 11:22:38 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 521
Репутація: 0
Медалі:
За 250 повідомлень на форумі
Країна: Російська Федерація Російська Федерація
Статус: Offline
Big Ass Photos - Free Huge Butt Porn, Big Booty Pics
http://top3dpornmovieskansassexysongs.gigixo.com/?janet
sexyest lezbo porn free no login convulsive female organism porn top 20 free porn sites assian girl porn vid kimberley porn star

Додано (03 Вересня 2021, 06:15:18)
---------------------------------------------
Daily updated super sexy photo galleries
http://haunted.pornbrooks.lexixxx.com/?janet
japan atac porn free contortion porn dick biting porn gina michals porn star name of lesbian babysitte porn film

Додано (05 Вересня 2021, 08:43:12)
---------------------------------------------
Hot new pictures each day
http://villaverdepornatsunset.lexixxx.com/?anna
finally 18 girl porn mobiile porn porn movie with lawyers and prostitutes white indian porn 100 free adult porn picture preview

Додано (14 Вересня 2021, 16:48:11)
---------------------------------------------
Browse over 500 000 of the best porn galleries, daily updated collections
http://djpunjab600.alypics.com/?iyanna
free taboo voyeur porn recidivism rate kiddie porn live lesbian porn porn stars like it big torrent my first sex coach porn

Додано (17 Вересня 2021, 09:03:18)
---------------------------------------------
Hardcore Galleries with hot Hardcore photos
http://messyfacial.christmaspirn.hotnatalia.com/?esther
cameron shaun gay porn porn lesbean porn lsebian free hd porn no signup sleepingtube porn

Додано (17 Вересня 2021, 23:34:05)
---------------------------------------------
Free Porn Galleries - Hot Sex Pictures
http://hardcorehdpornbalanga.lexixxx.com/?evelyn
orihimie anime porn lovely anne porn vid illiterit girls doing porn horny latina milfs you porn disney heroes porn

Додано (26 Вересня 2021, 22:12:45)
---------------------------------------------
Enjoy daily galleries
http://otterburnparkjr.lexixxx.com/?robin
free ametuer porn movies crazy college girl porn long ebony flash porn mobile porn cherokee d ass ariva giovanni porn

Додано (08 Жовтня 2021, 06:54:34)
---------------------------------------------
Hot photo galleries blogs and pictures
http://kidsjazzshoes.miyuhot.com/?felicia
rushian porn find any porn star dvd anska kara french porn free live threesome porn hot porn star pictures

Додано (28 Жовтня 2021, 16:38:12)
---------------------------------------------
Dirty Porn Photos, daily updated galleries
http://hirespornpicssatanta.lexixxx.com/?destiney
free porn crempies dragon porn video indian chubby porn astro gay porn hampsters of porn

Додано (30 Жовтня 2021, 02:54:38)
---------------------------------------------
Sexy pictures each day
http://postadsdating.topanasex.com/?michelle
porn aaron michaels lori michaels lesbian porn douther sex porn vid outlaw porn party porn movies

Додано (10 Листопада 2021, 00:27:43)
---------------------------------------------
Hot photo galleries blogs and pictures
http://palaugirlsworldfrew.porn.hotnatalia.com/?alexia
japanese anime porn bittoreent best laptop for porn free ebony cuties porn adult diaper porn tube lil john porn

Додано (10 Листопада 2021, 00:48:12)
---------------------------------------------
College Girls Porn Pics
http://lovplatin.jsutandy.com/?nya
porn xxx hardcore quarter cup bra porn sexy pov porn porn video of hedgehog tube porn fuck sex

Додано (10 Листопада 2021, 16:17:26)
---------------------------------------------
Sexy photo galleries, daily updated pics
http://tsedteds.jsutandy.com/?marcella
sleeping gay porn movie free nude naked porn flexible girls video porn amateur porn form porn stars skinny big tits

Додано (12 Листопада 2021, 01:08:44)
---------------------------------------------
Scandal porn galleries, daily updated lists
http://freeporno.gigixo.com/?rachael
nice porn vidoes jananese animated porn amature porn dvds back doors to porn sites other daughter cartoon porn

Додано (16 Листопада 2021, 01:22:07)
---------------------------------------------
Enjoy our scandal amateur galleries that looks incredibly dirty
http://mambajao.sabrinahotgirl.danexxx.com/?jena
porn love making pictures haiti porn porno free abused porn tube giant ass porn movies porn fuse free

Додано (17 Листопада 2021, 18:26:39)
---------------------------------------------
Enjoy our scandal amateur galleries that looks incredibly dirty
http://ssexy.picsfloresta.hotnatalia.com/?monica
free pretty titties porn prepubescent boys porn iafd asain porn stars angelas home porn video free porn strapon

Додано (21 Листопада 2021, 01:08:08)
---------------------------------------------
Sexy pictures each day
http://optiplex5050i5.amandahot.com/?justine
free hockey porn guy porn winchester men porn female bodybuilders lesbian porn free hd camel toe porn

Додано (22 Листопада 2021, 02:24:39)
---------------------------------------------
Hot sexy porn projects, daily updates
http://huedexstories.miaxxx.com/?reyna
jooles porn tub and tug free porn premature ejaculation caused by porn fre scene girl porn pre tube porn

Додано (23 Листопада 2021, 17:12:49)
---------------------------------------------
Dirty Porn Photos, daily updated galleries
http://bentre.sexi.emej.hoterika.com/?elle
free huge ass tube porn porn big cocks free video porn and nylons pink like sugar porn white butt porn pictures

Додано (27 Листопада 2021, 17:15:23)
---------------------------------------------
Young Heaven - Naked Teens & Young Porn Pictures
http://asianponpics.lexixxx.com/?rebekah
porn images of teenagers smal teen porn henti porn comics long porn lesbian tube transsexual stocking porn

Додано (30 Листопада 2021, 13:00:38)
---------------------------------------------
Dirty Porn Photos, daily updated galleries
http://sheboy912.kanakox.com/?faith
porn maggie kleinman hard core lesbain porn porn anal toys tiavastube iphone porn public free porn free bdsm shocking

Додано (01 Грудня 2021, 16:32:59)
---------------------------------------------
Nude Sex Pics, Sexy Naked Women, Hot Girls Porn
http://eroticspictures.kunsan.danexxx.com/?jenna
amateur porn yazum junior high sex porn old people porn for free dulce latina porn beutifull girls porn

Додано (04 Грудня 2021, 23:43:43)
---------------------------------------------
Hot teen pics
http://karlsruhepicture.hoster.sexjanet.com/?alissa
free kates playground porn free granny porn short videos porn freee hugecock porn reality king dressed girl porn

Додано (10 Грудня 2021, 08:45:26)
---------------------------------------------
New hot project galleries, daily updates
http://nyclatina.jsutandy.com/?paris
locker room gay sex porn gay black ghetto porn porn games dress up 9 free porn videos short hair porn videos

Додано (20 Грудня 2021, 07:35:20)
---------------------------------------------
Nude Sex Pics, Sexy Naked Women, Hot Girls Porn
http://sexhotestgirlstiruppur.energysexy.com/?riley
big tit porn halloween costumes ebony baby porn fun hardcore porn granny olga porn cheaters caught on tape porn

Додано (23 Грудня 2021, 00:48:25)
---------------------------------------------
Dirty Porn Photos, daily updated galleries
http://adamsville.freepornvidstu.miyuhot.com/?kayleigh
anruto hot sexy dirty porn porn horror bucakke porn gay submission and bulgarian porn clips teen seduced porn

Додано (29 Грудня 2021, 07:32:38)
---------------------------------------------
Hot galleries, daily updated collections
http://phanthiet.sexxxxxxxxxxxxx.lexixxx.com/?yuliana
miss delaeny porn actress porn free gay cum mouth blowjob the priate porn ketrin porn video portland porn

Додано (30 Грудня 2021, 05:11:43)
---------------------------------------------
My new hot project|enjoy new website
http://hornynudegirls.baler.lexixxx.com/?ashley
flat chested porn vids black porn games list of big dick porn actors girl homemade porn vids porn nubiles

Додано (30 Грудня 2021, 19:59:15)
---------------------------------------------
Big Ass Photos - Free Huge Butt Porn, Big Booty Pics
http://lansingwinterpornpics.sexjanet.com/?piper
cartoon porn gallery werewolf porn video free christy canyon porn movies free hot teacher porn com modeled porn

Додано (06 Січня 2022, 01:32:33)
---------------------------------------------
New hot project galleries, daily updates
http://flashpornpda.hotnatalia.com/?mya
hermione fanfic porn ghost in the shell porn clips porn bride sleeping asian girl porn one daily full porn movie

Додано (10 Січня 2022, 07:13:37)
---------------------------------------------
Sexy pictures each day
http://cartoonsex.topanasex.com/?emilie
porn search engine for free clips woman of double d porn female body buider porn vids not enough holes porn foster home for imagineary freinds porn

Додано (10 Січня 2022, 07:14:09)
---------------------------------------------
Sexy teen photo galleries
http://sexyforn.mandauecity.miyuhot.com/?akira
nude video sample porn porn futurama galleries strapon angry wife forcing her babysitter porn free streaming porn no email bangla porn web

Додано (11 Січня 2022, 11:18:10)
---------------------------------------------
Teen Girls Pussy Pics. Hot galleries
http://kibre.mengistsexvideogaysex.jsutandy.com/?keely
free mature home porn movies 3d dickgirls anime porn porn star martin dad son porn stories street fighter and porn

Додано (16 Січня 2022, 03:37:52)
---------------------------------------------
Young Heaven - Naked Teens & Young Porn Pictures
http://latestjokespicstaguig.city.hotnatalia.com/?kennedy
young indian porn video online fuck virgin free iphone teen porn choking sex porn hard core milf porn legally porn

Форум » Все про футбол » Історія » Історія футболу
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: