Board Index

Icon Міні-профіль

Гість
Повідомлення:

Група:
Гості
Час: 06:47:18
Добрий день! Ми раді вас бачити! Будь-ласка зараєструйтеся або авторизуйтеся!
Логін:
Пароль:

Icon Футбол в Україні

Україна. Прем'єр-Ліга
Оновлено
  10.08.2010, 13:15  
  Команда І О
1   Дніпро  5  15
2   Шахтар  5  13 
3   Динамо К  5  13 
4   Ворскла  5  10 
5   Карпати  5  8 
6   Металіст  5  7 
7   Кривбас  5  6 
8   Арсенал К  5  6 
9   Зоря  5  5 
10   Ілічівець  5  5 
11   Севастополь  5  5 
12   Таврія  5  4 
13   Металург Д  5  4 
14   Волинь 5  4 
15   Металург З  5  2 
16   Оболонь  5  2 

Icon Знайшли помилку?

Виділить помилку мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.
Зробимо мову чистішою!

Icon Реклама

РЕКЛАМА

• Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Rooney  
Форум » Сезон 2010-2011 » Росія » Чемпіонат Росії
Чемпіонат Росії
RooneyДата: Неділя, 14 Березня 2010, 19:27:12 | Повідомлення # 1
Група: Модери
Репутація: 29
Медалі:
Модератору! За роботу на форумі! За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Країна: Україна Україна
Статус: Offline
Алієв збирається отримати російський паспорт

Український легіонер московського "Локомотіва" Олександр Алієв збирається отримати російський паспорт.
Про це заявив головний тренер московського клубу Юрій Сьомін у коментарі сайту bobsoccer.ru.
"Алієв наразі оформлює російський паспорт, тобто він матиме такий же статус, як і Одемвінгі", - сказав Сьомін.

RooneyДата: Неділя, 14 Березня 2010, 19:28:22 | Повідомлення # 2
Медалі:
Модератору! За роботу на форумі! За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Ну як так можна, я його тепер зневажаю, цей футболіст припинив своє існування для мене (я думаю що і не тільки для мене)
RostДата: Неділя, 14 Березня 2010, 19:42:02 | Повідомлення # 3
Група: VIP
Репутація: 18
Медалі:
За високу репутацію
Я ВКонтакті
Quote (Rooney)
Ну як так можна, я його тепер зневажаю, цей футболіст припинив своє існування для мене (я думаю що і не тільки для мене)

+1.... angry гад блин...
jnp49Дата: Понеділок, 02 Серпня 2010, 16:53:39 | Повідомлення # 4
Репутація: 3
Медалі:
Напрасно мало внимания уделяется российскому чемпионату, как ни крути, а по среднему уровню он на порядок выше нашего украинского.
Вчера по кабельному посмотрел СПАРТАК-ЦСКА (московское дерби).
Надо сказать получил море удовольствия, в нашем чемпионате на таком уровне играют совсем не многие команды.
Все основные события развернулись под самый конец матча. Спартаковцы вышли вперёд после нелепой ошибки обороны армейцев (автогол), впрочем ЦСКА успел не только сравнять счёт, но и вырвать победу в компенсированное арбитром время

RooneyДата: Понеділок, 02 Серпня 2010, 16:56:31 | Повідомлення # 5
Медалі:
Я ВКонтакті
Quote (jnp49)
Напрасно мало внимания уделяется российскому чемпионату, как ни крути, а по среднему уровню он на порядок выше нашего украинского. Вчера по кабельному посмотрел СПАРТАК-ЦСКА (московское дерби). Надо сказать получил море удовольствия, в нашем чемпионате на таком уровне играют совсем не многие команды. Все основные события развернулись под самый конец матча. Спартаковцы вышли вперёд после нелепой ошибки обороны армейцев (автогол), впрочем ЦСКА успел не только сравнять счёт, но и вырвать победу в компенсированное арбитром время

В Росії трансляції матчів більш цікаві. Якість набагато краща аніж в нас, висвітлення подій чемпіонату, і взагалі..
А якщо подивитися дербі типу Шахта - Динамо, нічим не гірше, навіть деколи можна драку побачити)))
jnp49Дата: Понеділок, 02 Серпня 2010, 17:12:16 | Повідомлення # 6
Репутація: 3
Медалі:
Quote (Rooney)
А якщо подивитися дербі типу Шахта - Динамо, нічим не гірше,

Полностью согласен, скажу даже больше, именно это наше украинское дерби во многом превосходит все российские. Ведь и ДИНАМО и ШАХТЁР уже подходят под статус европейских супер-клубов!

RooneyДата: Вівторок, 10 Серпня 2010, 15:30:28 | Повідомлення # 7
Медалі:
Я ВКонтакті
Прем'єр-Ліга Росії-2010. 16 тур (06-08.08.10)
Ростов - Терек 1:0
Анжи - Амкар 1:0
Крилья Совєтов - Локомотив 0:0
Аланія - Спартак Нч 1:0
Сибір - Сатурн 0:1
Рубін - Томь 2:1
RooneyДата: Вівторок, 10 Серпня 2010, 23:06:02 | Повідомлення # 8
Медалі:
Я ВКонтакті
Підсумки 16 туру:
Матч туру
"Рубін" - "Томь" 2:1
Голи: Рязанцев, 35, Орєхов, 63 - Дзюба, 37
"Рубін": Рижиков, Калешин, Орєхов, Навас, Ансальді, Муравські, Нобоа, Рязанцев, Караденіз (Сібайя, 80), Касаєв (Бистров, 83), Мартінс (Баляйкін, 74)
"Томь": Парейко, Хатаженков, Йокіч, Смирнов, Гультяєв, Мічки (Стариков, 83), Кім Нам Іл, К.Ковальчук (Корніленко, 58), С.Ковальчук, Строєв (Климов, 67), Дзюба
В поєдинку казанців та томічів було забито майже половину голів туру. Знекровлений після переходу Бухарова та Семака до "Зеніту" "Рубін" зумів перемогти невдало граючу після перевни "Томь". Вперше в основі вийшов Обафемі Мартінс, але відзначитись нігерійцю не вдалось. Знову забив Рязанцев, який весною не провів жодного матчу через травму. Загалом, казанці виглядали не надто переконливо і наврятчи зможуть відстояти свій титул чемпіона.

Жест туру
Новосибірська "Сибір" не могла повернутись вчасно на календарний матч з "Сатурном". В четвер дебютант єврокубків грав на Кіпрі і застряг повертаючись з виїзду в Москві. Проведення матчу було під питанням, але знайшлось несподіване рішення. Суперники "Сибіру" взяли новосибірську команду на борт свого чартера. В самому матчі "інопланетяни" здобули четверту перемогу поспіль і піднялись на 10-ту сходинку. Новосибірцям же буде дуже складно, адже незважаючи на веселу гостроатакувальну гру, вони посідають останню сходинку.

Антигерой туру
Московський "Локомотив" ніяк не може знайти свою гру і все далі віддаляється від медалів першості. В Самарі перед командою стояла одна мета - перемогти аутсайдера. На 32-ій хвилині москвичі отримали право на пенальті, за сумнівний фол Бєлозєрова над Пітером Одемвінгіе. За відсутності Алієва бити взявся Торбінський, але чилійський голкіпер Лобос парирував удар. Після цього все для "Локо" пішло не так - спочатку вилучення Дуймовіча, а потім і Торбінського. Автор забитого м'яча в ворота голландців на Євро-2008 примудрився отримати дві жовті картки в одному епізоді... Самарцям не вдалось реалізувати свою чисельну перевагу, але наврятчи нічия задовольняє високі амбіції залізничників.

Надзвичайна ситуація туру
Матчі за участю "Спартака", ЦСКА, "Динамо" і "Зеніту" в один день, в одному місті - це вже само по собі стихійне лихо, зважаючи на стосунки і характер вболівальників найпопулярніших в Росії команд. Саме таке лихо повинно було відбутись в неділю в Москві. Але сталось інше лихо - через спеку лісові пожежі охопили значну територію Росії і Москва на данний час окута димом. В результаті, керівництво Прем'єр-Ліги вирішило перенести два матчі звітного туру "Динамо" - ЦСКА та "Спартак" - "Зеніт" на пізніший термін.

Рахунок туру
1:0 - саме з таким рахунком завершились чотири з шести матчів 16-го туру. Мінімальні перемоги здобули "Ростов", "Анжі", "Аланія" та "Сатурн". Ще в одному матчі була зафіксована нульова нічия і лише в Казані глядачі побачили більше одного м'яча - "Рубін" переміг "Томь" з рахунком 2:1.

Українські легіонери в 16-ому турі
Кирил Ковальчук з "Томі" зіграв 58 хвилин в матчі з "Рубіном" після чого був замінений на Сергія Корніленка
Голкіпер "Терека" Андрій Дикань відіграв весь матч проти "Ростова", який його команда програла 0:1

RostДата: Субота, 14 Серпня 2010, 17:32:05 | Повідомлення # 9
Репутація: 18
Медалі:
За високу репутацію
Я ВКонтакті
Зенит-Динамо М 1-1
RooneyДата: Понеділок, 16 Серпня 2010, 11:20:55 | Повідомлення # 10
Медалі:
Я ВКонтакті
17 тур
Томь - Крилья Совєтов 1:1
Зеніт - Динамо М 1:1
Сатурн - Ростов 0:2
Спартак Нч - Сибір 4:2
Амкар - Аланія 1:0
ЦСКА - Анжи 4:0
Терек - Рубін 1:1
Локомотив - Спартак М 2:3