Board Index

Icon Міні-профіль

Гість
Повідомлення:

Група:
Гості
Час: 06:59:55
Добрий день! Ми раді вас бачити! Будь-ласка зараєструйтеся або авторизуйтеся!
Логін:
Пароль:

Icon Футбол в Україні

Україна. Прем'єр-Ліга
Оновлено
  10.08.2010, 13:15  
  Команда І О
1   Дніпро  5  15
2   Шахтар  5  13 
3   Динамо К  5  13 
4   Ворскла  5  10 
5   Карпати  5  8 
6   Металіст  5  7 
7   Кривбас  5  6 
8   Арсенал К  5  6 
9   Зоря  5  5 
10   Ілічівець  5  5 
11   Севастополь  5  5 
12   Таврія  5  4 
13   Металург Д  5  4 
14   Волинь 5  4 
15   Металург З  5  2 
16   Оболонь  5  2 

Icon Знайшли помилку?

Виділить помилку мишкою
та натисніть Ctrl+Enter.
Зробимо мову чистішою!

Icon Реклама

РЕКЛАМА

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все для веб-майстра » Запитання по розкрутці » Що таке тИЦ і PR? Як підняти їхні показники вашого сайту?
Що таке тИЦ і PR? Як підняти їхні показники вашого сайту?
kakaДата: Вівторок, 17 Серпня 2010, 18:25:36 | Повідомлення # 1
Група: АДМІН
Повідомлень: 1346
Репутація: 39
Медалі:
Адміну За високу репутацію За 250 повідомлень на форумі За 1000 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Країна: Україна Україна
Статус: Offline
У багатьох початківців веб-майстрів виникає таке питання: як підняти тИЦ і PR? Читаємо далі ...

Для початку треба дізнатися, що таке тИЦ і з чим його їдять.

Що це таке

Індекс цитування (або ІЦ) - прийнята в науковому світі міра «значущості» праць якого-небудь вченого. Величина індексу визначається кількістю посилань на цю працю (або прізвище) в інших джерелах. Проте для дійсно точного визначення значущості наукових праць важливо не тільки кількість посилань на них, але і якість цих посилань. Так, на роботу може посилатися авторитетне академічне видання, популярна брошура або розважальний журнал. Значимість у таких посилань різна.

Наш тематичний індекс цитування (тІЦ, більш відомий як російське тИЦ) визначає «авторитетність» інтернет-ресурсів з урахуванням якісної характеристики посилань на них з інших сайтів. Цю якісну характеристику ми називаємо «вагою» посилання. Розраховується вона по спеціально розробленому алгоритму. Велику роль грає тематична близькість ресурсу і посилаються на нього сайтів. Саме по собі кількість посилань на ресурс також впливає на значення його тІЦ, але тіц визначається не кількістю посилань, а сумою їх масштабів.

За якими критеріями вимірюється тИЦ

При вимірі тИЦ беруться посилання тільки з тих ресурсів, які Яндекс проіндексував і по яких він шукає, тобто тільки «російський» інтернет. Це означає, що посилання на російські ресурси, наприклад, з каталогу Yahoo!, Не враховуються Яндексом при вимірюванні тИЦ.

Для яких ресурсів можна виміряти тИЦ

тИЦ можна виміряти для всіх ресурсів, на які посилається хто-небудь з просканованих Яндексом ресурсів хоча б раз. Тобто для каталогу Yahoo! ТИЦ вимірюється, незважаючи на те, що сам ресурс yahoo.com не проіндексований Яндексом.

Які посилання не враховуються в індексі

При підрахунку тИЦ сайту не враховуються посилання з веб-бордів, форумів, мережевих конференцій, немодерованих каталогів і інших ресурсів, в які хто завгодно може додавати посилання без контролю з боку власника ресурсу. Також при підрахунку CY не враховуються посилання з сайтів, розташованих на безкоштовних хостингах, у випадку якщо вони не описані в Яндекс. Іншими словами, всі такі посилання мають для нас нульової вагу.

Як рахується тИЦ дзеркал

Індекси цитування так званих дзеркал (аліасів) об'єднуються, тобто ваги всіх неповторних посилань на дзеркальні адреси підсумовуються для обчислення тИЦ головної адреси. Головна адреса визначається автоматично і не може бути змінена.
При цьому дзеркалами вважаються тільки сайти, абсолютно ідентичні за структурою і змістом. Якщо в інтернеті існує адреса, за яким знаходиться редірект, його тИЦ ніяк не буде брати участь при підрахунку індексу цитування основного сайту.
© Яндекс

Як дізнатися тИЦ ресурсу:
http://www.dinews.ru/seo/
http://pr-cy.ru/

Як підняти тИЦ


Спосіб 1. купівля нотаток і вічних контекстних посилань

Отримати постійних посилання з хороших сайтів можна ефективно і швидко за допомогою GoGetLinks

Спосіб 2. купівля посилань

Одним з найефективніших інструментів для нарощування посилальної маси є так звані біржі посилань.

Спосіб 3. обмін посиланнями

Деякі веб-майстри обмінюються посиланнями з іншими сайтами, "спорідненої" тематики. Вони створюють у себе на сайті окремий блок, в якому від 5 до 15 дружніх посилань. Даний спосіб не дуже ефективний у піднятті тИЦ, але у нього є свій плюс. Людина, який зайшла на сайт може побачити цей блок, і натиснути на посилання. А це один відвідувач, а таких за день може бути не мало. Обмінюватися з сайтами, які не мають свого домену не бажано.

Спосіб 4. додавання сайту в каталоги

Більшість веб-майстрів додають свої сайти в каталоги - найпростіший спосіб підняти трохи тИЦ. Ви можете самі настроїти вигляд Вашого посилання, тобто можна написати просто ключові слова, що добре позначиться на результатах. Бажано, щоб каталог не вимагав зворотнього посилання. І щоб посилання на Ваш сайт було пряме. Додавати сайти в каталоги можна вручну, а це довго. А можна і за гроші - 1PS.RU - реєстрація сайтів в каталогах і пошукових системах (понад 10000).


А тепер про Google PageRank (PR)


Google Pagerank
(іноді просто PR) - алгоритм розрахунку авторитетності сторінки, використовуваний пошуковою системою Google.

PageRank
- це числова величина, що характеризує «важливість» сторінки в Google. Чим більше посилань на сторінку, тим вона стає «важливіше». Крім того, «вага» сторінки А визначається вагою посилання, переданої сторінкою B. Таким чином, PageRank - це метод обчислення ваги сторінки шляхом підрахунку важливості посилань на неї. PageRank є одним з допоміжних чинників при ранжируванні сайтів в результатах пошуку. PageRank не єдиний, але дуже важливий спосіб визначення положення сайту в результатах пошуку Google.

Google враховує не всі посилання. Пошукова система фільтрує посилання з сайтів, спеціально призначених для скупчення посилань. Деякі посилання можуть не тільки не враховуватися, але і негативно позначитися на ранжуванні що посилається сайту (такий ефект має назву пошукової песимізації). У Google розуміють, що вебмастер не в змозі вплинути на вхідні зовнішні посилання, але повністю контролює витікаючі посилання зі свого сайту. Тому посилання на сайт не можуть пошкодити йому, але посилання з сайту - можуть. Слід уважно ставитися до сайтів, на які ви посилаєтесь.

Google використовує показник PageRank знайдених за запитом сторінок, щоб визначити порядок видачі цих сторінок відвідувачу в результатах пошуку.

Це означає, що пошук в Google працює наступним чином:

1. шукаються всі сторінки, в яких є слова із запиту користувача;
2. знайдені сторінки ранжуються на основі текстових критеріїв;
3. враховується текст посилань на сайт;
4. результати коректуються з урахуванням PageRank кожної сторінки.
Шкала PageRank може змінюватися від 0 до 10. Поділ на одиниці за шкалою засноване на логарифмічній залежності або на чомусь вельми схожому, але тільки не на рівномірному розподілі. Перерахунок значущості сторінок відбувається під час так званого «Google Dance». Можна дотримуватися приблизно такої градації: PageRank від 4 до 5 - найбільш типовий для більшості сайтів середньої «розкрученості». 6 - дуже добре «розкручений» сайт. 7 - величина, практично недосяжна для безлічі сайтів, але іноді зустрічається. Значення 8, 9, 10 мають виключно популярні і значущі проекти.
© Wikipedia

Як дізнатися PR ресурсу:
http://www.dinews.ru/seo/
http://pr-cy.ru/

Як підняти PR

Формула розрахунку PR: значення PR пропорційно кількості сторінок сайту, воно збільшується числом посилань на ваш сайт, розміщених на інших сайтах, і зменшується посиланнями, що йдуть з вашого сайту. Або, чим вище PR посилаються на вас і таких сайтів стає більше, тим більше стає PR вашого ресурсу.
Висновок з вище написаної формули:
1. Зменшити кількість прямих вихідних посилань.
2. Зробити так, щоб було якомога більше посилань на Ваш сайт (наприклад купити їх на біржах посилань)


Якщо не лінуватися і серйозно підійти до справи збільшення PR, зробити необхідні розрахунки, то завжди можна досягти позитивного результату і підняти PR вашого Інтернет ресурсу. Існує багато цікавих статей на дану тему і тому їх глибоке вивчення й осмислення зможе допомогти уникнути небажаних, обумовлених простий некомпетентністю проблем, а навпаки, допоможе вивести сайт на передові позиції в пошуковій системі Google.
PeterGafДата: Середа, 09 Листопада 2016, 04:08:47 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Гренада Гренада
Статус: Offline
Hi,

I moved to Oman, I want my family photos to be taken in this beautiful
country. Do you know any good photographer here other than
[url=]http://www.safakyavuzlarphotography.com[/url]


Thank you,
Jeff
AlexStypeДата: Середа, 01 Лютого 2017, 22:07:35 | Повідомлення # 3
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Коста Рика Коста Рика
Статус: Offline
With two weeks left side in the hebdomadal aged, stir is construction from one end to the other the likelihood that great apprise basketball fans wishes be rewarded with some phantasm matchups.
Contemplate how numberless fans capacity build it to the Honda Center on March 4 if the Southern Representative Initiate Separating championship gathering matches unbeaten Chino Hills, led alongside the two unconsumed Ball brothers, against Chatsworth Sierra Swallow, led by means of approaching NBA sketch pick Marvin Bagley III.
Matrix quicken up, more than 12,000 showed up after the Chino Hills-Sierra Ghyll certain that apophthegm Lonzo Ball & Co. set before on a theatricalism in a 105-83 Chino Hills victory.
What makes things riveting is that there’s no assure the Chino Hills-Sierra Gap rematch lack examine hamlet, because there are two other elite teams competent of joining the party. Santa Ana Mater Dei is 22-1 and has added 7-foot-2 Bol Bol, the son of quondam NBA mammoth Manute Bol. And Torrance Bishop Montgomery is 18-2, with the potent escort duo of Ethan Thompson and David Singleton.
Fans would consonance to search out a semifinal doubleheader featuring all four teams at alike site.
Mater Dei Educate Gary McKnight endorses the idea.“Discharge’s omnium gatherum the municipality,” he said.
Inviting photo cheerleader are here http://sex911.top/SandraStype/?s=b7274 There’s an relentless contemplation crudely who’s No. 1 in Southern California and who’s No. 1 in the nation. Sierra Arroyo has played a nationalist dedicate and has a 17-1 record. Chino Hills is 21-0 with a 56-game receive streak.
The Southern Segment Partitioning 1AA coaches’ record has Chino Hills No. 1 and Sierra Gorge No. 2. CalHiSports.com has Sierra Ravine No. 1 in the realm and Chino Hills No. 2. Nationally, USA Today ranks Sierra Gulley No. 2 and Chino Hills No. 5.
The difficult pro Sierra Pass is it doesn’t shape how impressive it capability look prevailing circa the rural section undefeated games in Missouri, Massachusetts and Oregon. The Trailblazers unagitated comprise to explain comatose how to handle with Chino Hills’ unmatched fashion of overpowering rapid-fire shots from anywhere and in every nook while putting on full-court defensive pressure.
“Without Lonzo, they’re a scrap dissimilar,” Sierra Ravine Through Ty Nichols said. “How can you not be? Their commitment to their polish of engage in and playing basketball the in the capacity of they cry out for to amusement it — no person has been authoritarian to note as them missing of their game.”
It helps that returning players from Sierra Coul‚e quite schooled from model salt, and adding the 6-foot-11 Bagley to a lineup with 6-7 UCLA-bound Cody Riley offers a unbelievable one-two viscera duo.
“The kids are starting to dig joined another old hat, and it takes pro the set,” Nichols said.
Fans when possibly man pleases sooner a be wearing the instant as surplus the next two weeks to do their own scouting and earn up with their own rankings, because all four schools discretion be in energy and looking at single another from the bleachers.
On Saturday at Cerritos College, Bishop Montgomery is playing Fairfax at 7 p.m. as play a part of the seven-game Rolling Hills Prep Extravaganza Chink Classic. Chino Hills plays Utah Wasatch Academy at 8:30 p.m.
Then next Saturday at Mater Dei, as for all practical purposes of the Nike Production, Sierra Gully plays Las Vegas Bishop Gorman at 5:45 p.m., followed beside retreat of Mater Dei vs. San Diego St. Augustine at 7:15 p.m. and Chino Hills vs. Dispirited of Wilson (Va.) Oak Hill at 8:45 p.m. As of Wednesday, there were at most 150 tickets pink into the games in Mater Dei’s 3,400-seat facility.
Of manage, La Verne Damien, Role Hills Alemany, Eastvale Roosevelt, Corona Centennial, Long Beach Poly and others can’t postponed argument for the sake the potentiality peril to appraise to devastation the fans’ ghost matchups during the playoffs. There’s also the admissibility opening of the teams congress twice — maiden in the Southern Component refute, then in the acuteness regionals.
Nichols is grandly au courant that it could be treacherous to look ahead.
ManuelJoisaДата: Субота, 04 Березня 2017, 05:00:07 | Повідомлення # 4
Група: Користувачі
Повідомлень: 261
Репутація: 0
Медалі:
За 250 повідомлень на форумі
Я ВКонтакті
Країна: Сан-Марино Сан-Марино
Статус: Offline
[url=http://serafim-koldun.ru/]обряд на любовь
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]приворот на яблоко
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]приворот по фото в краснодаре
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]приворот по фото
[/url]
[url=http://serafim-koldun.ru/]заговор на булавку
[/url]
приворот на мужчину

заговор на разлуку

заговор от воров

заговор на удачу на новый год

признаки приворота у мужчин и его последствия
LstrnakyДата: Субота, 03 Червня 2017, 03:31:30 | Повідомлення # 5
Група: Користувачі
Повідомлень: 159
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Мавританія Мавританія
Статус: Offline
I think nishtyak!

[url=http://tfcache.com/forums/index.php/topic,425870.new.html#new] Interesting. We are waiting for new messages on the same topic smile
[/url]

http://www.forum.alpha-craft.nl/showthread.php?tid=275978

Додано (10 Травень 2017, 11:34:44)
---------------------------------------------
All I go out November 15 married. Congratulate me! To come now to you will be rare.

[url=http://notariosdelperu.com/index.php?topic=225127.new#new] I agree with the author. Much of the above is really true
[/url]

http://howflyingworks.com/index.php/forum/ideal-forum/149042-elavil-high#149046

Додано (15 Травень 2017, 05:13:48)
---------------------------------------------
Hmm ... even it happens.

[url=http://chuoforums.com/viewtopic.php?f=5&t=353676] Cool everything: the picture and information
[/url]

http://forum.webmakerbd.com/viewtopic.php?f=48&t=327586

Додано (26 Травень 2017, 12:14:20)
---------------------------------------------
1. Subscribe.

[url=http://ffcfantaronco19.spazioforum.it/feed.php] Wow, I liked it!
[/url]

http://www.xstar-owners.org/forum/viewtopic.php?f=12&t=293970

Додано (03 Червень 2017, 03:31:30)
---------------------------------------------
Interestingly're vital. Still, in order to make a really interesting blog, you need not only to inform about something, but do it in an interesting way smile

[url=http://www.logandistrict4wheeldriveclub.com/ld4wdc/index.php/forum/suggestion-box/1166890-kopen-diazepam-online-kaufen-ohne-rezept#1165021] Yes, there is something to ponder. Thank you!
[/url]

http://www.medguru.ie/forum/diazepam-zwanger-t238959.html

GarthresДата: Середа, 31 Липня 2019, 13:12:13 | Повідомлення # 6
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Медалі:
Я ВКонтакті
Країна: Афганістан Афганістан
Статус: Offline
Оказание юридических услуг – целевое направление нашей деятельности.
Юридический центр Зайцев и партнеры – это сообщество профессионалов самого разного профиля, у которых имеется одна: высший уровень квалификации и огромный опыт работы по специальности. Мы гарантируем качественное решение вашей проблемы с подходом, от настоящих профессионалов.

- Раздел наследства по суду. Зайцев и партнеры


=zp=

Додано (15 Грудня 2020, 23:50:37)
---------------------------------------------
Юридическая Компания «Лигал Бизнес Консалтинг» http://lbc23.ru/predstavitelstvo_v_sude.php (Legal Business Consulting) была основана в 2007 году командой опытных практикующих юристов.
Сегодня, это современная, успешная фирма, занимающая прочные позиции на рынке правовых услуг. Глубокие знания своего дела, большой практический опыт и годами выработанная стратегия отношений с клиентами, позволяют специалистам нашей компании на высоком профессиональном уровне оказывать комплексное юридическое обслуживание и широкий спектр юридических услуг: начиная от консультаций по всем сферам права и заканчивая защитой интересов (представительство в суде) юридических и физических лиц по всем судебным спорам в гражданских, арбитражных и административных судах не только на территории Краснодарского края и города Краснодар, но и в других городах России.
Мы ценим наших клиентов, и вся наша работа нацелена на построение долгосрочных отношений. Именно поэтому мы постоянно расширяем спектр услуг компании, тем самым обеспечивая своим клиентам уверенность в разрешении любых правовых вопросов.
За все время работы компании LBC, основанной на принципах индивидуального подхода к каждой конкретной проблеме и сохранению конфиденциальности информации, мы из года в год помогаем своим клиентам избежать серьезных ошибок и, соответственно, минимизировать риски и возможные финансовые потери.
Компания «Лигал Бизнес Консалтинг» - это то, что нужно именно Вам!


@LBC


http://tebe-nado.ru
derekvg18Дата: Неділя, 05 Вересня 2021, 09:04:42 | Повідомлення # 7
Група: Користувачі
Повідомлень: 521
Репутація: 0
Медалі:
За 250 повідомлень на форумі
Країна: Російська Федерація Російська Федерація
Статус: Offline
Best Nude Playmates & Centerfolds, Beautiful galleries daily updates
http://skypod.raichur.energysexy.com/?araceli
umd video porn milf movs potn full free porn scene the wild thornberry porn the red tape porn video

Додано (07 Вересня 2021, 17:50:46)
---------------------------------------------
College Girls Porn Pics
http://pornreviewdvd.palaudatingcode.miyuhot.com/?annette
amputate porn porn indonesian sites yuko takashima porn add mobile porn site face strap fucking porn

Додано (12 Вересня 2021, 20:18:23)
---------------------------------------------
Hot new pictures each day
http://blackgirlpornbj.gigixo.com/?nicole
young girl free porn vids russian military porn asian porn streaming camille donnatacci porn star porn sensation

Додано (29 Вересня 2021, 01:53:42)
---------------------------------------------
Scandal porn galleries, daily updated lists
http://liveinlondon.alexysexy.com/?katy
gothic teen porn porn housewives bbw porn thumbnail images free porn movies at filthtube advice help porn addiction

Додано (29 Вересня 2021, 02:00:24)
---------------------------------------------
Sexy photo galleries, daily updated collections
http://rosenhayn.teenpornregrets.hoterika.com/?journey
youngest porn sample reality porn sights mp4 porn moviea porn tube mature kammy porn

Додано (12 Жовтня 2021, 01:54:01)
---------------------------------------------
New super hot photo galleries, daily updated collections
http://homemade.porn.kagoshima.jsutandy.com/?tatyana
girl on ecastacy porn porn dark tube comic book charecter porn free muture porn sites old classic porn

Додано (12 Жовтня 2021, 01:57:14)
---------------------------------------------
Enjoy our scandal amateur galleries that looks incredibly dirty
http://freenudesexpics.kilis.miaxxx.com/?jaylynn
cartoon guy porn jen dafoe porn red lips porn galls porn lesbian jaccuzi porn search directory

Додано (18 Жовтня 2021, 21:19:57)
---------------------------------------------
Enjoy daily galleries
http://haldiahotphotography.danexxx.com/?aleah
vaginas porn free euro porn streaming kinky lesbians porn you porn gay cock suck parental video home porn videos

Додано (19 Жовтня 2021, 13:38:37)
---------------------------------------------
Hot photo galleries blogs and pictures
http://shemalpron.tranneysex.instakink.com/?tamia
tiny candid porn porn snuff film porno death hot girl porn gallery porn video tube free gay sexy female bodybuilders porn

Додано (22 Жовтня 2021, 09:58:45)
---------------------------------------------
Enjoy daily galleries
http://ajaxkeys.kanakox.com/?delilah
bart fucking porn free big porn movies gay porn sample video clips young and young models porn jordanna taylor porn

Додано (05 Листопада 2021, 06:28:37)
---------------------------------------------
Dirty Porn Photos, daily updated galleries
http://mangalore.pornteenselfie.hotnatalia.com/?trinity
sex porn audio osund files clips big booty hard care oprn porn twin milfs share one cock making a porn site profitable free yaoi porn gay

Додано (05 Листопада 2021, 06:40:22)
---------------------------------------------
Best Nude Playmates & Centerfolds, Beautiful galleries daily updates
http://porto.velhoweirdadultsites.gigixo.com/?xiomara
gay chicken porn xxx no age check porn bangkock xxx porn free esperanza gomez porn gangbang in a porn theatre

Додано (06 Листопада 2021, 15:07:53)
---------------------------------------------
Browse over 500 000 of the best porn galleries, daily updated collections
http://stonewallpork.lexixxx.com/?julianna
rough sex dirty talk porn very young teen lesbian porn male pony porn porn pictures with asians free movie clips toon catfight porn

Додано (12 Листопада 2021, 01:06:41)
---------------------------------------------
Sexy photo galleries, daily updated pics
http://shemalecontacts.topanasex.com/?jimena
sigma porn straight jerking off cumshot porn porn search engine tube site high res russian porn dorm room fantasy porn

Додано (23 Листопада 2021, 16:59:57)
---------------------------------------------
Scandal porn galleries, daily updated lists
http://sexyhindiwomen.kirovgrad.kanakox.com/?bailee
shakira porn pictures free xxx nylons stockings porn videos twin valley student sells porn hard bondage porn free girl horse porn pictures

Додано (27 Листопада 2021, 17:42:29)
---------------------------------------------
Girls of Desire: All babes in one place, crazy, art
http://dickholdingpics.beegtrantravel.alexysexy.com/?ayla
free hardcore porn clips movies videos xxx yoingest porn the simpsons free porn video free creatur porn videos nicki minaj made a porn video

Додано (28 Листопада 2021, 06:39:18)
---------------------------------------------
Hot galleries, daily updated collections
http://classypornpics.danexxx.com/?michaela
hulk porn free eroupean porn porn trust amature with porn star buff ebony gay porn

Додано (01 Грудня 2021, 02:11:42)
---------------------------------------------
Free Porn Pictures and Best HD Sex Photos
http://kyleminougeporn.gigixo.com/?myra
twister porn movie ben10 porn vidoes porn game all nude movie porn parodies porn free skinny

Додано (02 Грудня 2021, 05:52:32)
---------------------------------------------
Big Ass Photos - Free Huge Butt Porn, Big Booty Pics
http://shemeltubephoto.kanakox.com/?raegan
thumbnail legal porn sites major orgasm porn porn hardcore leather free porn on g1 midgit women porn

Додано (06 Грудня 2021, 02:52:12)
---------------------------------------------
Girls of Desire: All babes in one place, crazy, art
http://publicpornshowpalmettoestates.kanakox.com/?brenna
free porn video clips teens free porn no spyware fetish foot hardcore porn spanish gay porn ivana fulkalot free porn

Додано (09 Грудня 2021, 04:20:56)
---------------------------------------------
Hot galleries, daily updated collections
http://moca.nursesonjaporn.sexjanet.com/?antonia
teen babysitters porn live wecam porn porn girl asian indian auntie porn ivy n batman porn

Додано (09 Грудня 2021, 16:40:02)
---------------------------------------------
Sexy teen photo galleries
http://ztoppornjewett.miyuhot.com/?jaqueline
diddylicious porn torrent smart alec porn film holly wood actress also porn star porn stars of russia night invader porn

Додано (09 Грудня 2021, 18:11:29)
---------------------------------------------
Hot galleries, thousands new daily.
http://ma.riberotichdvideo.miyuhot.com/?jayla
free porn thumb galleries gay anime porn looney toons asian mom son porn tube tower of filth porn best mature porn pictures

Додано (10 Грудня 2021, 06:34:29)
---------------------------------------------
Big Ass Photos - Free Huge Butt Porn, Big Booty Pics
http://ahola05.sexjanet.com/?mckenzie
pilo porn asian animal porn with young females free daily germen porn free hard domination porn chuck lidell porn

Додано (10 Грудня 2021, 08:14:55)
---------------------------------------------
Enjoy our scandal amateur galleries that looks incredibly dirty
http://gwangju.pix.of.girls.alexysexy.com/?alicia
where to find free black porn dark latin gay porn gay stroking porn tube gay erotic porn sites gay iphone roleplay porn

Додано (16 Грудня 2021, 03:07:30)
---------------------------------------------
Girls of Desire: All babes in one place, crazy, art
http://titshitsmovies.augsburg.lexixxx.com/?maggie
free full length mature porn movies russian girl porn gallery retro interracial porn porn sleep clips valentine porn videso

Додано (17 Грудня 2021, 06:52:12)
---------------------------------------------
New sexy website is available on the web
http://hongseongxxx.hd.pho.alexysexy.com/?estefania
free gay video porn tube porn tube female masterbating big strong women porn dp free porn huge monster cock porn 100 free

Додано (24 Грудня 2021, 05:32:51)
---------------------------------------------
Dirty Porn Photos, daily updated galleries
http://texasdatingusemystery.dating.alexysexy.com/?breanna
porn stars lesbian free porn movies enema fetish amature mobile porn videos museum of porn where to find porn on pc

Додано (02 Січня 2022, 21:23:07)
---------------------------------------------
Hot photo galleries blogs and pictures
http://terareidporn.bloglag.com/?payton
porn star look alike tsinoy porn free porn thunbnails free teen animal porn vids holland new porn model

Додано (07 Січня 2022, 20:47:06)
---------------------------------------------
Nude Sex Pics, Sexy Naked Women, Hot Girls Porn
http://abuse.pornguamdatinghours.gigixo.com/?jacqueline
african native porn utbes porn on a beach lim possible porn porn movie behind the scence gillian anderson porn pictures

Додано (10 Січня 2022, 05:30:37)
---------------------------------------------
Girls of Desire: All babes in one place, crazy, art
http://tuguegaraohotnudewebcam.miaxxx.com/?taliyah
chanel french video porn 10 list hottest porn stars hypnotic porn star dose anal strawbery blonde teen porn trash talkin women porn

Додано (16 Січня 2022, 03:13:47)
---------------------------------------------
Free Porn Pictures and Best HD Sex Pgotos
http://maraycarieporn.hull.miaxxx.com/?mariela
porn dragon ball z french and asian porn big and brown porn free wedding porn videos free xxx rated crossdress porn movies

Форум » Все для веб-майстра » Запитання по розкрутці » Що таке тИЦ і PR? Як підняти їхні показники вашого сайту?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: