Зробити домашньою Карта сайту Зв'язок з адміністрацією RSS імпорт
Будь-ласка зараєструйтеся
або авторизуйтеся!
Логін:
Пароль:
stu nicholls dot com | menu - skeleton
13:55:12
Ярославський не просив Маркевича йти у відставку
Ярославський не просив Маркевича йти у відставку

Президент "Металіста" сказав, що він не впливав на рішення головного тренера збірної.

Президент харківського "Металіста" Олександр Ярославський розповів ЗМІ про відставку з поста тренера національної збірної України Мирона Маркевича.

"Розумію, що зараз всі можуть подумати, ніби це я вплинув на відставку Маркевича зі збірної. Але відразу хочу сказати: рішення приймав він сам", - сказав Ярославський. Він також підтвердив, що Мирон Богданович радився з ним з цього приводу, але президент "Металіста" попередив, що не буде втручатися.

"Я не збирався переконувати Маркевича - працювати йому. А раз він почуватиметься некомфортно в такій ситуації, навіщо людину примушувати?", - завершив спілкування з пресою Ярославський.

Не пройшов повз відставку тренера збірної і її капітан, Андрій Шевченко.

"Чесно кажучи, я засмучений. З Маркевичем склалися по-людськи дуже хороші, теплі стосунки. Як тренер він добре почав роботу в збірній: три перемоги, одна нічия. Команда при ньому заграла по-іншому. Тож мені, як гравцю збірної України, дуже шкода, що Мирон Богданович прийняв таке рішення. Але він зробив цей крок, і обговорювати його я не буду".

Нагадаємо, в суботу Мирон Маркевич ошелешив громадськість, заявивши про свою відставку з поста головного тренера збірної України через скандал зі зняттям очок з "Металіста".

Категорія: ЄВРО-2012 | Переглядів: 563 | Додав: jnp49 | Джерело: tochka.net.
Всього коментарів: 1
0  
1 jnp49   (23 Серпня 2010 13:57:07) [Матеріал]
Прежде всего необходимо уважать осознанное решение Маркевича уйти в отставку, правда лучше от этого будет только харьковскому МЕТАЛЛИСТУ, но не всем нам - болельщикам сборной Украины...