Зробити домашньою Карта сайту Зв'язок з адміністрацією RSS імпорт
Будь-ласка зараєструйтеся
або авторизуйтеся!
Логін:
Пароль:
stu nicholls dot com | menu - skeleton
14:27:18
"Карпати" та "Металіст" покарані по повній строгості
Накінець прийнято рішення з питання договірного матчу між "Металістом" та "Карпатами" більш, ніж дворічної давнини. 

КДК ФФУ прийняв осточне рішення у справі договірного матчу між "Металістом" та "Карпатами": з обох команд буде знято по 9 очок, спортивний директор "Металіста" Євген Красніков (сторона, що давала хабар) назавжди відлучений від футболу, а гравці "Карпат" (сторона, що брала) оштрафовані на $ 5 і $ 10 тис. Цим рішенням Контрольно-дисциплінарний комітет (КДК) ФФУ вивів Україну чи не в європейські лідери по боротьбі з корупцією в спорті № 1.

Гендиректор "Карпат" Ігор Дедишин відлучений від футболу на 5 років: за те, що знав про договірний матч і мовчав, і за те, що плутав слідство. А от Олександр Єфремов, який тоді займав посаду генерального, за сприяння слідству відбувся всього лише піврічним "штрафом". Що стосується почесного президента "Карпат" Петра Димінського, то раніше в КДК виношувалася ідея довічно усунути його від футболу. Причина - Димінський знав про договірний характер матчу, але зберігав це у таємниці. Але так як Петро Петрович всього лише почесний президент (клуб формально належить його дочці), і з нього нічого не візьмеш, то довелося обмежитися річним відлученням від улюбленої гри.

Гравці "Карпат", які вийшли в стартовому складі у тому злощасному матчі, повернуть нечесно зароблені гроші, заплативши по $ 10 тис. штрафу, а ті, хто виходив на заміни, викладуть по $ 5 тис. У будь-якому випадку, це краще, ніж відбувати, допустимо, річну дискваліфікацію і втратити в 15-20 разів більше. 


Сергій Лащенков, який виступив проміжною ланкою між Красніковим і футболістами "Карпат" (а також привіз два голи у ворота львів'ян, відзначився автоголом і вилученням), довічно відлучений від футболу. За тим, щоб Лащенков не зіграв десь у Албанії, буде стежити УЄФА.

"Металіст" і "Карпати" виплатять по $ 25 тис. штрафу, але найголовніше - позбудуться дев'яти очок в турнірній таблиці сезону 2010/11. Тобто команди будуть в "мінусах". Крім того, результат матчу 2008 року буде анульовано. Хоча, "Металіст" від цього не втратить тоді здобутої бронзи.
Категорія: Україна | Переглядів: 1307 | Додав: Rooney | Джерело: 24
Всього коментарів: 1
0  
1 jnp49   (12 Серпня 2010 22:06:11) [Матеріал]
Гравці "Карпат", які вийшли в стартовому складі у тому злощасному матчі, повернуть нечесно зароблені гроші, заплативши по $ 10 тис. штрафу, а ті, хто виходив на заміни, викладуть по $ 5 тис...

Это уже просто СИСТЕМА, с которой давно пора бороться. Здесь разбирался матч чемпионата 2008 года.., а в прошлом году те-же КАРПАТЫ, "сдали" матч на своём поле команде Коломойского (КРИВБАСС).
Почему никто не наказан ЗА ЭТО?
В результате пострадала такая самобытная (когда-то) команда. как одесский ЧЕРНОМОРЕЦ (и его болельщики).
Это ведь не единичный случай - есть ещё масса примеров, о которых и упоминать не хочется...